5 důvodů, proč chtít návrh osvětlení na míru

Stavíte nový dům? Nebo opravujete stávající? Výborně: máte nyní jedinečnou možnost vytvořit si designové osvětlení, které vám budou ostatní jen závidět.

Chcete dům, který nemá nikdo?

 

5 hlavních důvodů, proč si vybrat návrh osvětlení na míru

 

  1. Máme léta praxe

Dobře víme, co se kam hodí – která světla zvolit do kuchyně, jaká do obýváku a co patří do dětského pokoje. Svítidla známe jako své boty; jezdíme na montáže přímo s elektrikářem.

 

  1. Umíme světelné scény

Nakombinujeme světla tak, jak si řeknete. Vytvoříme vám individuální světelné scény pro každou atmosféru. Když chcete jen odpočívat, nebo sledovat film či právě přijmout návštěvu.

 

  1. Dodáme inteligentní ovládání

Zabijete dvě mouchy jednou ranou. Osvětlení bez problémů navrhneme i s inteligentním ovládáním – a celé ho dodáme a namontujeme přímo pro váš dům. Nemusíte se o nic starat.

 

  1. Pravidelně jezdíme na školení

A to přímo k výrobcům, jejichž světla prodáváme. Známe tak aktuální nabídku řady skláren a fabrik. Jezdíme na veletrhy do Milána či Frankfurtu. Sledování novinek je naše vášeň!

 

  1. Máme vkus – a hlavně nasloucháme

Prodáváme luxusní stylová svítidla od světových designerů. Ale nebudeme vám nutit nic, co nepasuje k vám domů. Vyslechneme si vaše představy a pak doporučíme to nejvhodnější.

 

Máte zájem o osvětlení přímo pro váš byt či dům?

Jaká je cena za tuto službu?

Rodinný dům:

- návrh osvětlení včetně vybrání vhodných svítidel, technické listy ke svítidům + zakreslení svítidel pro projektu (nutné .dwg): 5000Kč / každé patro. 

Kancelářská budova:

- návrh osvětlení včetně vybrání vhodných svítidel, technické listy ke svítidům + zakreslení svítidel pro projektu (nutné .dwg): 10000Kč / každé patro. 

V případě dodávky svítidel Vám bude tato částka odečtena z nabídky.

Zavolejte nám na mobil 733 310 564 – volejte každý den kdykoli od 8 do 20 h.

 

 

Nebo nám vše popište přímo do formuláře:

Zeptejte se nás
 *
 *
 *
 *
Prosím vyplňte všechna pole označená *.