Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.

Více informací

Traddel Fylo+ Direct_1, zápustný profil pro LED pás, hliník, délka 100cm

Kód produktu: tra 65000
Výrobce: Traddel
Termín dodání 14 - 21 dní
Doprava zdarma Red Dot Design
2 744 Kč
včetně DPH: 21%

Zápustný profil z hliníku pro zapuštění do podhledu, který umožňuje osazení jakýmkoliv LED pásem. Systém Fylo+ je oceněn značkou RedDot, což je jedno z nejprestižnějších ocenění za design. Vyrábí italský výrobce Linealight, katalog Traddel. 

Kvůli velice úzkému rámečku je nutné profil je nutné zpracovat do sádrokartonového podhledu. Difusor není součástí dodávky a je nutné ho objednat zvlášť. LED pás není součástí dodávky, použití LED pásu záleží na funkci svítidla: výkonné LED pásy doporučujeme do kuchyně a např. šaten, pro osvětlení chodeb a vytvoření dekorativních světelných linií v interiéru jsou vhodné méně výkonné LED pásy. 

Délka: 100cm. Jednotlivé profily je možné napojovat do nekonečně dlouhých pásů. Zkracování modulu na objednávku je možné.

Traddel

Italská značka Traddel spadá do rodiny výrobků Linea Light. Svítidla Traddel jsou určena zejména pro moderní architektonické budovy. V nabídce naleznete profesionální technická svítidla pro osvětlení veřejných prostor, exkluzivní exteriérová svítidla nebo bezrámečková zápustná svítidla.

Svítidla Traddel prodáváme jako jediný e-shop na českém internetu, a to již celých 10 let. Každý rok se s výrobky seznamujeme na výstavě v Miláně a máme za sebou školení přímo u výrobce.

Rád Vám poradím, jsem 
Patrik Koukol,

majitel 60.cz a specialista na svítidla značky Traddel.

mobil: 733 310 564
email: info@60.cz

Světelný zdroj:
Svět. zdroj součástí dodávky ne
Materiál a barva:
Povrchová úprava / barva: hliník
Rozměry a hmotnost:
Délka (cm) 100
Dokumenty ke stažení:
Návod k montáži pro Traddel 65000 pdf
Technický list pro Traddel 65000 pdf
Prosím vyplňte všechna pole označená *.