Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.

Více informací

Traddel Fylo+ Surface_2, profil pro LED pás na stěnu se svícením nahoru-dolu, hliník, délka 100cm

Kód produktu: tra 65018
Výrobce: Traddel
Termín dodání 14 - 21 dní
Doprava zdarma Red Dot Design
5 014 Kč
včetně DPH: 21%

Hliníkový profil s bílou povrchovou úpravou pro nepřímé osvětlení nahoru-dolu. Díky možnému napojení jednotlivých profilů je možné vytvářet nekonečné světelné linky. Vyráběno v Itálii, výrobce: Linealight, katalog Traddel. Koncept Fylo obdržel ocenění za desing Red dot.

Určeno do moderního interiéru pro netradiční přístup k osvětlení. Nepřímé osvětlení vytváří velice měkkou světelnou atmosféru. Úspěch nebo neúspěch tohoto řešení záleží na použitém zdroji světla. Z toho důvodu doporučujeme kvalitní LED pásku. S výběrem vhodného LED pásu Vám rádi pomůžeme. Výhoda tohoto řešení je to, že není potřeba žádné stavební úpravy.

Využití: např. do chodby pro orientační osvětlení, na schody, instalace ke stropu pro dekorativní osvětlení, do obývacího pokoje. Velice efektní je použití profilu v restauraci nebo hotelu.

Délka 100cm, výška: 12cm. Světlo je možné směrovat nahoru nebo dolu.

Jednoduchá instalace na stěnu pomocí hmoždinek, před montáží doporučujeme prostudovat montážní návod. K sestavení je nutné zakoupit difusor a koncovky. Ve spolupráci s výrobcem společnost 60.cz poskytuje prodlouženou záruku na 5. let.

Traddel

Italská značka Traddel spadá do rodiny výrobků Linea Light. Svítidla Traddel jsou určena zejména pro moderní architektonické budovy. V nabídce naleznete profesionální technická svítidla pro osvětlení veřejných prostor, exkluzivní exteriérová svítidla nebo bezrámečková zápustná svítidla.

Svítidla Traddel prodáváme jako jediný e-shop na českém internetu, a to již celých 10 let. Každý rok se s výrobky seznamujeme na výstavě v Miláně a máme za sebou školení přímo u výrobce.

Rád Vám poradím, jsem 
Patrik Koukol,

majitel 60.cz a specialista na svítidla značky Traddel.

mobil: 733 310 564
email: info@60.cz

Světelný zdroj:
Svět. zdroj součástí dodávky ne
Materiál a barva:
Povrchová úprava / barva: bílá
Rozměry a hmotnost:
Délka (cm) 100
Dokumenty ke stažení:
Technický list pro Traddel 65018 pdf
Návod k montáži pro Traddel 65018 pdf
Prosím vyplňte všechna pole označená *.