Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.

Více informací

Studio Italia Design Kelly Large Dome 80, závěsné svítidlo 4x23W E27, černá, prům. 80cm

Kód produktu: sid 141017
Záruka: 24 měsíců
Termín dodání je 14-28 dní.
Doprava zdarma
27 056 Kč
včetně DPH: 21%

Rozměrné závěsné svítidlo s lazerem vypálenými ornamenty, které vytvářejí zajímavé světelné efekty. Design: Andrea Tosetto z roku 2012 pro Studio Italia Design, 100% výroba v Itálii.

Svítidlo Kelly Medium Dome 80 je vhodné nad jídelní stůl, v případě dlouhého jídelního stolu je vhodné použití  2 svítidel vedle sebe. Do restaurace, do obývacího pokoje nad stoleček, do moderně zařízeného loftu nebo úspěšného startupu atp. Oblíbené je kombinování závěsných s nástěnnými svítidly, případně s lampou. Jednotná svítidla v interiéru vizuálně sjednotí prostor.

Svítidlo Kelly Medium Dome 80 je vyrobeno z kovu s černou povrchovou úpravou, uvnitř svítidla je umístěn difusor z bílého skla. Průměr svítidla: 80cm, výška: 48cm, maximální délka závěs: 250cm s možností zkrácení. Průměr stropní rozety: 17,5cm.

Světelné zdroje: 4x žárovky se závitem E27, max. 46W. Doporučujem kvalitní LED žárovky s teplotou barvy světla odpovídající použití svítidla. Žárovky nejsou součástí dodávky a je nutné je objednat zvlášť. S výběrem vhodné žárovky Vám rádi poradíme.

 

Studio Italia Design

Italská rodinná firma vyrábí osvětlení již od roku 1950. Ve spolupráci s nejuznávanějšími designéry vyrábí svítidla pouze z těch nejlepších materiálů. V nabídce tak naleznete produkty například z ručně foukaného italského skla nebo mosazi s různou povrchovou úpravou. V roce 2020 došlo k přejmenování značky Studio Italia Design na Lodes.

Jako přímý distributor značky Studio Italia Design pro vás zajistíme úpravu svítidel na zakázku. Jsme také dodavatelem náhradních dílů a na osvětlení poskytujeme záruční a pozáruční servis. S novinkami se pravidelně seznamujeme na veletrzích v Miláně a Frankfurtu.

Rád Vám poradím, jsem 
Patrik Koukol,

majitel 60.cz a specialista na svítidla značky Studio Italia Design.

mobil: 733 310 564
email: info@60.cz

Výrobce a design:
Výrobce: Studio Italia Design
Design: Andrea Tosetto
Světelný zdroj:
Výkon svět. zdroje: 23W
Počet svět. zdrojů 4
Závit svět. zdroje: E27
Svět. zdroj součástí dodávky ne
Ovládání a stmívatelnost: on/off, stmívatelnost podle žárovky
Napájení:
Napájecí napětí / proud 230V
Připojení svítidla: přívodní kabel se zapojí do svorkovnice
Materiál a barva:
Materiál: ocel
Povrchová úprava / barva: černá
Rozměry a hmotnost:
Průměr (cm) 80
Max. délka závěsu (cm) 250
Výška (cm) 48
Hmotnost (kg): 11
Krytí, třída ochrany, mechanická odolnost:
Krytí IP: IP20
Dokumenty ke stažení:
Technický list pro Studio Italia Design 141017 pdf
Návod k montáži pro Studio Italia Design 141017 pdf
Prosím vyplňte všechna pole označená *.