Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.

Více informací

Paulmann Neordic Liska, stropní svítidlo z tmavého dřeva, 3x20W LED E27, prům. 45cm

Kód produktu: pau 79687
EAN: 4000870796870
Výrobce: Paulmann
Dodání do 10-14 dní.
Novinka Novinka 5 let záruka 5 let záruka
2 391 Kč
2 152 Kč
včetně DPH: 21%

Stropní svítidlo v severském stylu (nordic style) z dřevěné dýhy. Vyrábí německý výrobce Paulmann, série Liska.

Poskytuje pěkně rozptýlené světlo a při rozsvícení se zdůrazní krásná kresba dřeva. To přináší do interiéru příjemný akcent dřeva a příjemného světla. Svítidlo je vhodné do kuchyně nebo do jídelního koutu, do ložnice, obývacího nebo hotelového pokoje nebo např. pro osvětlení cukrárny, bistra nebo pivnice s důrazem na přírodní materiály. Série Liska obsahuje i závěsné svítidlo nebo lampy, takže je možné svítidla v interiéru pěkně sladit.  

Vyrobeno z dýhy světého dřeva, která má certifikaci FSC. Je to značka označující výrobky, které vznikly v souladu se zásadami přírodě blízkého lesního hospodaření. 

Průměr svítidla je 45cm, výška: 15cm.

Do svítidla jsou určeny 3 žárovky se závitem E27 max 20W. Doporučujeme kvalitní LED žárovky s teple bílým světlem. Do kuchyně nebo jídelny doporučujeme osadit výkonné žárovky např. 3x ekv. 100W, do ložnice nebo obývacího pokoje doporučujeme LED žárovky, které umožňujjí stmívání. Žárovky nejsou součástí dodávky a nabízíme zdarma konzultace při výběru.

Jednoduchá montáž na strop pomocí hmoždinek, přívodní kabel se připojí do svorkovnice. Před montáží doporučujeme prostudovat montážní návod. Třída ochrany II.

60.cz - svítidla, s.r.o. je dlouholetý přímý distributor značky Paulmann v České republice a poskytujeme každodenní poradenství, záruční i pozáruční servis.

Paulmann

Paulmann je německá rodinná společnost, která se výrobě osvětlení věnuje přes 40 let. Patří mezi lídry odvětví a v našich končinách se jedná o jednoho z nejoblíbenějších výrobců. V nabídce naleznete přes 2500 svítidel všemožných tvarů a vlastností. Motto společnosti „svítidla od lidí, pro lidi“ se odráží v celkovém konceptu výroby osvětlení.

Na českém trhu jsme začali svítidla Paulmann prodávat online jako první před více než 12 lety. Patříme mezi největší přímé distributory a na produkty Paulmann poskytujeme 5letou záruku. Každoročně procházíme školením v sídle firmy a pravidelně se s výrobky seznamujeme také na výstavě Light and Building ve Frankfurtu.

Rád Vám poradím, jsem 
Patrik Koukol,

majitel 60.cz a specialista na značku Paulmann.

mobil: 733 310 564
email: info@60.cz

Design a výrobce:
Výrobce: Paulmann
Světelný zdroj:
Závit svět. zdroje: E27
Výkon svět. zdroje: 20W
Počet svět. zdrojů 3
Svět. zdroj součástí dodávky ne
Napájení:
Napájecí napětí / proud 230V
Materiál a barva:
Povrchová úprava: dřevo
Rozměry a váha:
Průměr (cm) 45
Krytí, třída ochrany, mechanická odolnost:
Krytí IP: IP20
Prosím vyplňte všechna pole označená *.