Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.

Více informací

Studio Italia Design Beetle, asymetrické čtvercové svítidlo z bílého a žebrovaného polykarbonátu, 17W LED 3000K stmívatelné, 30x30cm

Kód produktu: sid 145005
Dodání do 14 - 21 dní.
Doprava zdarma Doprava zdarma
5 832 Kč
včetně DPH: 21%

Asymetrické čtvercové svítidlo pro univerzální použití jak v klasicky, tak moderně zařízeném interiéru. Vyrábí italská rodinná firma Studio Italia Design, série Beetle.

Beetle dobře poslouží pro osvětlení chodby, obývacího pokoje nebo kuchyně. Vhodné je i do veřejného interiéru, případně pro projekty osvětlení hotelů, moderních zdravotních středisek nebo školky a školy. Pro výpočet a návrh osvětlení např. v softwaru Dialux rádi poskytneme soubor .ldt.

Vyrobeno v kombinaci bílého a žebrovaného polykarbonátu, svítidlo je tak bezpečnější a nehrozí náhodné rozbití. Rozměr: 30x30cm, výška: 16cm. Možná instalace na strop, ale je je možná i instalace na stěnu.

Osazeno 17W LED, světelný tok: 1800lm s teplou barvou světla 3000K, zvýšený index podání barev CRI90. Svítidlo je stmívatelné Triac.

Studio Italia Design

Italská rodinná firma vyrábí osvětlení již od roku 1950. Ve spolupráci s nejuznávanějšími designéry vyrábí svítidla pouze z těch nejlepších materiálů. V nabídce tak naleznete produkty například z ručně foukaného italského skla nebo mosazi s různou povrchovou úpravou.

Jako přímý distributor značky Studio Italia Design pro vás zajistíme úpravu svítidel na zakázku. Jsme také dodavatelem náhradních dílů a na osvětlení poskytujeme záruční a pozáruční servis. S novinkami se pravidelně seznamujeme na veletrzích v Miláně a Frankfurtu.

Rád Vám poradím, jsem 
Patrik Koukol,

majitel 60.cz a specialista na svítidla značky Studio Italia Design.

mobil: 733 310 564
email: info@60.cz

Design a výrobce:
Design: Studio Italia Design
Světelný zdroj:
Stmívatelné: ano
Závit svět. zdroje: LED
Výkon svět. zdroje: LED 17W
Světelný tok svítidla (lumen): 1800
Index podání barev: 92
Barva světla (kelvin): 3000
Počet svět. zdrojů 1
Svět. zdroj součástí dodávky ano
Napájení:
Napájecí napětí / proud 230V
Materiál a barva:
Povrchová úprava / barva: bílá
Rozměry a váha:
Délka (cm) 30
Šířka (cm) 30
Krytí, třída ochrany, mechanická odolnost:
Krytí IP: IP40
Prosím vyplňte všechna pole označená *.