Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.

Více informací

Wever Ducré Hexo 1.0 PAR16, černé stropní šestiúhelníkové svítidlo, 1x35W GU10, výška 10cm

Kód produktu: wd 146520B0
Výrobce: Wever Ducre
Dodání do 14 - 21 dní.
svítí dolu svítí dolu
1 789 Kč
včetně DPH: 21%

Stropní svítidlo ve tvaru včelí plástve, které vnáší do interiéru osvěžení díky zajímavému tvaru. Vyrábí belgický výrobce Wever Ducré, série Hexo.

Svítidlo Hexo je vhodné jak do moderně pojatého interiéru včelaře, tak pro osvětlení baru, butiku, bistra, prodejny, restaurace nebo např. pivnice. Vhodné pro sestavy, kde větší výkon získáte sestavením několika svítidel k sobě a vytvořením origálního obrazce.

Na první pohled kvalitní výrobek z kvalitního materiálu: hliník s černou povrchovou úpravou nanesenou práškováním. Výška 10cm, šířka 12,7cm.

Do svítidla je určena 1 žárovka se závitem GU10, max. 35W. Doporučujeme použít kvalitní LED zdroj od prověřeného výrobce. Žárovka není součástí dodávky a rádi Vám pomůžeme s výběrem.

Krytí IP20, váha 0,63kg.

Wever Ducre

Belgický výrobce se zaměřením na dostupná LED svítidla prvotřídní kvality. Wever & Ducré se pro svůj design inspiruje již přes 30 let zejména u běžných lidí a jejich potřeb. Filozofie společnosti je postavena na pěti pilířích v podobě tvrdé práce, důvěry, entuziasmu, odvahy a kreativity, z nichž je také název Wever & Ducré odvozen.

Se značkou Wever & Ducré máme zkušenosti již 5 let. Pro svítidla dodáváme také náhradní díly a poskytujeme na ně záruční a pozáruční servis. Informace o novinkách získáváme pravidelně přímo od výrobce na veletrzích v Miláně a Frankfurtu.

Rádi Vám poradíme.
Patrik Koukol

specialista na svítidla značky Wever Ducré.

mobil: 733 310 564
email: info@60.cz

Světelný zdroj:
Závit svět. zdroje: GU10
Výkon svět. zdroje: 35W
Počet svět. zdrojů 1
Svět. zdroj součástí dodávky ne
Napájení:
Napájecí napětí / proud 230V
Materiál a barva:
Povrchová úprava: černá
Rozměry a váha:
Výška (cm) 10
Krytí, třída ochrany, mechanická odolnost:
Krytí IP: IP20
Prosím vyplňte všechna pole označená *.