Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.

Více informací

Metallux Wave, nástěnné křišťálové svítidlo, 2x40W G9, šířka 36cm

Kód produktu: met 234.102
Výrobce: Metallux
Záruka: 24 měsíců
Termín dodání 21-28 dní.
Doprava zdarma
4 310 Kč
včetně DPH: 21%

Italské nástěnné svítidlo v klasickém stylu v kombinaci křišťálového, krouceného skla s chromem. Vyrábí Metallux, tradiční výrobce, který si zakládá na značce Made in Italy s prvotřídní kvalitě.

Metallux Wave je vhodné např. pro osvětlení vstupní haly, schodiště, obývacího nebo hostovského pokoje, restaurace nebo baru. Díky široké nabídce produktů z této kolekce se nabízí možnost sladění všech svítidel do jednoho stylu.

Vyrobeno z kovu s pochromovanou povrchovou úpravou. Šířka 36cm, výška: 23cm, hloubka: 22cm. Do svítidla jsou určeny 2 žárovky se závitem G9 max. 40W. Doporučujeme kvalitní LED žárovky od prověřených výrobců s teple bílou barvou světla. Žárovky nejsou součástí dodávky, je nutné je objednat zvlášť. S výběrem Vám rádi pomůžeme. 

Metallux

Italská rodinná firma s více než 40 lety zkušeností. Metal Lux svá svítidla navrhuje pomocí nejprogresivnějších designových systémů a vyrábí na nejmodernějších zařízeních. Kromě tradičního osvětlení v moderním podání nabízí také velkoformátová svítidla. Společnost bere při výrobě svých produktů ohled na životní prostředí a drtivou většinu elektrické energie si vyrábí sama z obnovitelných zdrojů.

Jako jediný český obchod vám prodáme osvětlení Metal Lux také online. Na e-shopu je nabízíme již 10 let a umíme dodat i svítidla vyrobená na míru vašim potřebám.

Rád Vám poradím, jsem 
Patrik Koukol,

majitel 60.cz a specialista na svítidla značky Metallux.

mobil: 733 310 564
email: info@60.cz

Výrobce a design:
Výrobce: Metallux
Světelný zdroj:
Výkon svět. zdroje: 40W
Počet svět. zdrojů 2
Závit svět. zdroje: G9
Svět. zdroj součástí dodávky ne
Ovládání a stmívatelnost: on/off, stmívatelnost podle použitých žárovek
Materiál a barva:
Materiál: sklo, kov
Povrchová úprava / barva: chrom
Rozměry a hmotnost:
Šířka (cm) 36
Krytí, třída ochrany, mechanická odolnost:
Krytí IP: IP20
Dokumenty ke stažení:
Prosím vyplňte všechna pole označená *.