Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.

Více informací

Sillux Elisabeth 284, nástěnný lustr, 2x42W + 8W LED, chrom/bílá stínítka, šířka 42,5cm

Kód produktu: sil LP 6/284
Výrobce: Sillux
Termín dodání 14 - 21 dní
Doprava zdarma
19 773 Kč
včetně DPH: 21%

Luxusní nástěnný lustr od italského výrobce Sillux ze série Elisabeth. Vhodný do exkluzivního interiéru: pro osvětelní do obývacího pokoje, foyer, na schodiště, pro osvětlení do hotelu, restaurace nebo exkluzivního baru. Interiéru dodá pocit exkluzivity a luxusu.

Lustr je dodáván v kombinaci pochromovaných kovových částí se stínítky z černého textilu. Možná je také kombinace s pozlacenými části a stínítky z bílého textilu.

Šířka 42,5cm, výška 57cm, hloubka: 32cm.

Nástěnný Lustr Elisabeth je vybaven 2 x závitem E14 s možností osazení 2 halogenových nebo LED žárovek.

Sillux

Italská firma Sillux vyrábí designové osvětlení přes 30 let. Za výrobou stojí zkušený tým zaměstnanců, kteří se ruční prací podílí na každém výrobku. Značka spolupracuje s významnými designéry a dynamicky reaguje na nejaktuálnější požadavky svých zákazníků. Dodává také systémové osvětlení pro veřejné prostory.

Osvětlení značky Sillux vám nabízíme již 10 let. Za sebou máme také školení v sídle společnosti a s novinkami se pravidelně seznamujeme na výstavách v Miláně.

Rád Vám poradím, jsem 
Patrik Koukol,

majitel 60.cz a specialista na svítidla značky Sillux.

mobil: 733 310 564
email: info@60.cz

Světelný zdroj:
Závit svět. zdroje: E14
Svět. zdroj součástí dodávky ano
Ovládání a stmívatelnost: ne
Dokumenty ke stažení:
Prosím vyplňte všechna pole označená *.