Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.

Více informací

Axo Light Plumage PT 180, stojací designová lampa z fialového textilu, 6x70W, výška 300cm

Kód produktu: axo PTPLU180E27FU
Výrobce: Axo Light
Záruka:: 24 měsíců
Dodání do 14 - 21 dní.
Doprava zdarma
215 818 Kč
205 027 Kč
včetně DPH: 21%

Axo Light Plumage PT 180: velkorozměrová stojací lampa evokující tropickou palmu nebo peří tropických ptáků. Lampa Plumage je určena pro instalaci do luxusních interiérů s vyšším stropem jako jsou designové lofty, rozlehlé obývací pokoje s vysokým stropem nebo hotelové recepce, restaurace atp. Sérii Plumage vyrábí italská firma Axo Light, design: Vanessa Vivian. Svítidla této série byla poprve prezentována veřejnosti na veletrhu Euroluce 2015 v Miláně.

Lamp Plumage PT180 je vyrobena v kombinaci kovové stabilní nohy a drátěnné kostry, která je potažena nehořlavou a vypratelnou textilií Trevira. Difusor, který je uvnitř lampy je z průsvitného plastu. Lampu, kterou prezentujeme je vyrobena z fialové (fuchsia) textilie, ale je možné dodat stejný rozměr ve světle zelené, bílé, červené, světle zelené, oranžové, světle šedé, světle zelené, šedé, hnědé nebo tzn.v multicolor, což je mix různých barev. Doporučujeme kombinovat se závěsným svítidelm stejné řady.

Výška lampy: 300cm, průměr 180cm.  Vybavena 6 x paticí E27 s možností osazení 6x70W halogenky, 6x20W úsporky nebo 6x20W LED žárovky. Vypínač na přívodní šňůře.

 

Axo Light

Italský výrobce designových svítidel Axolight činí již více než 20 let čest pojmu „italský design“. Svůj podíl na tom mají ti nejlepší designoví inovátoři na světě a využití nezvyklých prvotřídních materiálů. Firma nabízí mimo jiné také velkoformátová svítidla a značné možnosti personalizace a je tak vhodným kandidátem pro všechny, kteří hledají originalitu a jedinečnost.

Díky přímé spolupráci s firmou Axolight pro vás zajistíme vyrobení svítidel podle vašich představ vycházejících z aktuálních modelů. Novinky této značky pravidelně objevujeme na výstavách v Miláně.

Rádi Vám poradíme.
Patrik Koukol

majitel 60.cz a specialista na svítidla značky Axo Light.

mobil: 733 310 564
email: info@60.cz

Výrobce a design:
Výrobce: AxoLight
Design: Vanessa Vivian
Světelný zdroj:
Počet svět. zdrojů 6
Výkon svět. zdroje: 70W
Závit svět. zdroje: E27
Svět. zdroj součástí dodávky ne
Ovládání a stmívatelnost: se stmívačem
Napájení:
Napájecí napětí / proud 230V
Připojení svítidla: Přívodní kabel má vidlici do zásuvky
Materiál a barva:
Materiál: Nehořlavá tkanina TREVIRA® CS, ocel
Povrchová úprava / barva: fialová
Rozměry a váha:
Průměr (cm) 180
Výška (cm) 300
Hmotnost (kg): 70
Krytí, třída ochrany, mechanická odolnost:
Krytí IP: IP20
Třída ochrany: I
Dokumenty ke stažení:
Axolight Plumage PT180 technický list pdf
Axolight Plumage - návod k montáži pdf
Prosím vyplňte všechna pole označená *.