Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.

Více informací

Dark Apollo, závěsné svítidlo v industriálním stylu, 1x15W LED, černá/zlatá, prům. 106cm

Kód produktu: dar 740-02-001-02-107
Výrobce: Dark
Termín dodání 21 - 28 dní.
Doprava zdarma Doprava zdarma
77 686 Kč
včetně DPH: 21%

Závěsné svítidlo spojující industriální feeling s trendy barevnou kombinací. Vyrábí belgické studio Dark, autor designu: Romy Kühne. Apollo získalo několik ocenění za design, např. Good design USA 2010 nebo German Desing Award Nominee 2012.

Díky velkým rozměrům na sebe strhne pozornost, díky široké škále barevných kombinací je vhodné prakticky do každé místnosti. Vhodné do obytného interiéru: nad jídelní stůl, do obývacího pokoje nebo do prostoru schodiště nebo pro osvětlení na chodbu. Do stylového butiku, do restaurace, baru, kavárny  nebo do kanceláří úspěšného startupu.

Průměr: 106cm, výška: 66cm. Délka závěsu: 250cm s možností objednání 500cm. Závěs je možné zkrátit dle potřeby. Vyrobeno z kovu, jednotlivé díly jsou dohromady sešroubované šrouby, které jsou přiznané. Barevná kombinace: černá vnější, zlatá vnitřní. Světelný zdroj se závitem E27, 15W LED nebo 20W úsporka.

Možné dodání v bílé nebo nerez vnější barevné úpravě, bílé, červené, hnědé, žluté,zlaté, zelené atp vnitřní úpravě. LED světelný zdroj stmívatelné 1-10V nebo DALI. V případě zájmu o jinou barevnou kombinaci nás, prosím, kontaktujte.

Dark

Belgický výrobce svítidel Dark se zaměřuje na extravagantní a originální tvary svých produktů. Často je osazován do veřejných prostor a je oblíbený u architektů a všech, kteří se chtějí nějak odlišit.

Jako přímý distributor pro vás zařídíme úpravu svítidel podle vašich požadavků. Pravidelně se s originálními výtvory seznamujeme na výstavách v Miláně nebo Frankfurtu.

Rádi Vám poradíme.
Patrik Koukol

specialista na svítidla značky Dark.

mobil: 733 310 564
email: info@60.cz

Světelný zdroj:
Závit svět. zdroje: E27
Počet svět. zdrojů 1
Svět. zdroj součástí dodávky ne
Napájení:
Napájecí napětí / proud 230V
Rozměry a váha:
Max. délka závěsu (cm) 250
Průměr (cm) 106
Výška (cm) 66
Krytí, třída ochrany, mechanická odolnost:
Krytí IP: IP20
Prosím vyplňte všechna pole označená *.