Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.

Více informací

Dark Ausum S, organické svítidlo pro zavěšení, 1x12W LED E27, stříbrná povrchová úprava, černý kabel, 40x30cm

Kód produktu: dar 1050-30-001-01-02
Výrobce: Dark
Termín dodání 21 - 28 dní.
Doprava zdarma Doprava zdarma
24 393 Kč
včetně DPH: 21%

Exkluzivní závěsné svítidlo v futuristickém designu ze skla se stříbrnou povrchovou úpravou. Vyrábí belgické designové studio Dark, design: Alex de Witte.

Svítidlo Ausum S díky svému netradičnímu vzhledu je vhodné do netradičního interiéru, pro osvětlení do obývacího pokoje, ve více kusech nad větší jídelní stůl, do recepce hotelu, do úspěšného start-upu např. s parfémy nebo exkluzivní konfekcí, do restaurace, butiku atp.

Rozměr: 40x30cm, výška: 22cm. Světelný zdroj: žárovka se závitem E27 max. 42W halogen nebo 12W LED. Doporučujeme kvalitní LED žárovku od prověřených výrobců Osram, Philips nebo Paulmann s teple bílou barvou světla. Žárovka není součástí dodávky a nabízíme asistenci s výběrem správné LED žárovky.

Černý závěs s délkou 150cm. Nabízíme také bílý závěs  a délku 250cm. Závěsy jsou zkracovatelné.

Váha: 6kg, IP40.

Dark

Belgický výrobce svítidel Dark se zaměřuje na extravagantní a originální tvary svých produktů. Často je osazován do veřejných prostor a je oblíbený u architektů a všech, kteří se chtějí nějak odlišit.

Jako přímý distributor pro vás zařídíme úpravu svítidel podle vašich požadavků. Pravidelně se s originálními výtvory seznamujeme na výstavách v Miláně nebo Frankfurtu.

Rádi Vám poradíme.
Patrik Koukol

specialista na svítidla značky Dark.

mobil: 733 310 564
email: info@60.cz

Světelný zdroj:
Závit svět. zdroje: E27
Počet svět. zdrojů 1
Svět. zdroj součástí dodávky ne
Napájení:
Napájecí napětí / proud 230V
Rozměry a váha:
Max. délka závěsu (cm) 150
Prosím vyplňte všechna pole označená *.