Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.

Více informací

Slamp Dimple Penta, stříbrné závěsné svítidlo, 5x8W LED, E27, délka 220cm

Kód produktu: sla DIM91SOS0009S_000
EAN: 8024727071046
Termín dodání leden 2019.
Doprava zdarma Doprava zdarma
20 691 Kč
včetně DPH: 21%

Dimple: originální a inovativní svítidla italského výrobce Slamp dle návrhu Valeria Pantone a Dennis Pavoncello. Rodina Dimple byla představena veřejnosti v průběhu Milano design week v roce 2016.

Vhodné do moderního interiéru: pro osvětelní nočního baru, kavárny, butiku, ale i do obytného interiéru: nad jídelní stůl nebo pro osvětlení baru.

Svítidlo využívá efekt kaleidoskopu - na povrchu se odráží okolí a díky důlkům získává odraz specifické zakřivení. Díky tomu se svítidlo doslova stává součástí interiéru a přináší do něho svůj specifický feeling. Svítí směrem dolu nebo nahoru a dolu dle typu použité žárovky.

Vyrobeno je z Cristalflexu, což je moderní plastový materiál patentovaný firmou Slamp. Cristalflex je používám pro výrobu světlovací techniky.

Průměr jednotlivého stínítka: 9cm, výška: 33cm. Celková délka svítidla: 220cm, délka závěsu max. 200cm. Zkrácení se provádí omotáním kabelu okolo tyče.

Do svítidla jsou určeny LED žárovky 8W se závitem E27 s maximálním průměrem 6cm. Doporučujeme kvalitní LED žárovku výrobce např. Philips nebo Paulmann.

Slamp

Progresivní italská firma, která se specializuje na využití unikátních patentovaných materiálů. Slamp spolupracuje s předními světovými designéry a jejich svítidla obdržela spoustu významných ocenění včetně Reddot za design.

Se značkou Slamp spolupracujeme téměř 10 let a jsme jejich přímým distributorem. S novinkami se seznamujeme na výstavách v Miláně a Frankfurtu.

Rádi Vám poradíme.
Patrik Koukol

majitel 60.cz a specialista na svítidla značky Slamp

mobil: 733 310 564
email: info@60.cz

Design a výrobce:
Výrobce: Slamp
Design: Valeria Pantone, Dennis Pavoncello
Světelný zdroj:
Stmívatelné: podle světelného zdroje
Závit svět. zdroje: E27
Výkon svět. zdroje: LED 8W
Svět. zdroj součástí dodávky ne
Napájení:
Napájecí napětí / proud 230V
Rozměry a váha:
Průměr (cm) 9
Délka (cm) 220
Krytí, třída ochrany, mechanická odolnost:
Krytí IP: IP20
Prosím vyplňte všechna pole označená *.