Brokis Shadows XL, závěsné svítidlo z foukaného skla, lesklé triplexové sklo/ voskovaný dub/ černý kabel, 5W LED, prům. 39,5cm

Kód: BRO PC911 CGC39 CGSU66
Značka: Brokis
ZdarmaZdarma
Brokis Shadows XL, závěsné svítidlo z foukaného skla, lesklé triplexové sklo/ voskovaný dub/ černý kabel, 5W LED, prům. 39,5cm
19 376 Kč
Termín dodání 28 dní.
Můžeme doručit do:
9.4.2021

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kolekce Shadows XL (design Lucie Koldová a Dan Yeffet) volně navazuju na kolekci Shadows a je novou interpretací oceňovaných a nadčasových francouzských ateliérových lamp, jejichž dědictví svou typologií vzdává hold. Stínidlo je volně nasazena na dřevěný krček. Variabilní způsob uchycení vám dovolí uplatnit vlastní kreativitu při kompozici nových světelných zážitků pro každý den. Čistotu formy a provedení rovedení podtrhuje ukrytý zdroj světla – teplé LED osvětlení s možností stmívání.

Užité  technologické  postupy  vycházejí  z několikasetleté  tradice  a  zkušenosti českých sklářských mistrů. Precizní řemeslná výroba ručně foukaného skla dodává produktům od společnosti Brokis příznačný a ničím nenahraditelný charakter a jedinečnou kvalitu. Skleněná stínidla jsou utvářena v  několika vrstvách skloviny, přičemž každé z nich věnují před vyfouknutím do formy sklářští mistři mimořádnou pozornost. V této fázi výroby se totiž až ze 70 % rozhoduje o výsledné kvalitě. Nemenší pozornost je věnovaná ruční výrobě dřevěné části svítidla. Každý kus zpracovává řemeslník jednotlivě a v několika přísně dodržovaných výrobních fázích. Dbáme přitom na výběr kvalitního ušlechtilého dřeva i ekologicky šetrných materiálů, jimiž je dřevo ošetřeno.

Kolekci Shadows XL je možné objednat v několika provedení skla (triplex opál, kouřová šedá nebo černá, opalín, hnědá, trasparentní, černá transparentní atd) s matovaným nebo lesklou úpravou skla, několik druhů dřeva (přírodní dub, voskovaný nebo černě upravený dub) nebo kabelu (červená, bílá, žlutá, černá atp). Pro detaily a doladění objednávky nás, prosím, kontaktujte.

K zapůjčení nabízíme vzorkový kufřík, tzv. samples set, firmy Brokis pro sérii Shadows, kde jsou vyvzorkována všechna skla, přívodní textilní kabely a úpravy dřeva. Kufřík je možné zapůjčit za vratnou zálohu 1000Kč, dopravu k Vám a zpět hradíme my.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: závěsná svítidla Brokis
Výrobce: Brokis
Design: Lucie Koldova, Dan Yeffet
Materiál: sklo, dřevo
Průměr (cm): 39,5
Výkon svět. Zdroje: LED 5W
Závit svět. Zdroje: GZ10
Počet svět. zdrojů: 1
Svět. zdroj součástí dodávky: ano
Ovládání a stmívatelnost: stmívatelné, bez stmívače
Připojení svítidla: Přívodní kabel se zapojí do svorkovnice
Napájecí napětí / proud: 230V
Filtrovat podle série: Shadows XL
Filtrovat podle ovládání a stmívatelnosti: stmívatelné, bez stmívače
Filtrovat podle výrobce: Brokis
Senzor pohybu: ne
Třída ochrany: I
Filtrovat dle designera: Lucie Koldová, Dan Yeffet
Filtrovat dle barvy svítidla: bílá
Filtrovat dle materiálu: sklo, dřevo
Filtrovat dle závitu světelného zdroje: GZ10

Brokis video

CONNECTORS IN SHADOWS AND SHADOWS XL COLLECTIONS

TOUCH OF SHADOWS

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: