Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.

Více informací

Brokis Capsula, závěsné svítidlo s čirým vnějším a šedým kouřovým sklem uvnitř, 15W LED 2700K, šířka 29,5cm

Kód produktu: bro PC937
Výrobce: Brokis
Termín dodání 14 - 28 dní.
Doprava zdarma Český výrobek
39 880 Kč
včetně DPH: 21%

Capsula je brilantní designové závěsné osvětelní komponované ze dvou konvexních kapslí, které se překrývají a splývají v jedinečnou formu. Svým designem připomímají buňku nebo semínka rostlin a evokuje tak metaforu světla jako zdroje života. Kombinace vnějšího obalu z čirého skla a vnitřní kaplse z barevného skla vytváří vzušující 3D optické efekty, tubulární LED zdroj prodchne jakýkoliv interiér příjemným měkkým osvětlením.

Užité technologické postupy vycházejí z několikasetleté tradice a zkušenosti českých sklářských mistrů. Precizní řemeslná výroba ručně foukaného skla dodává produktům od společnosti Brokis příznačný a ničím nenahraditelný charakter a jedinečnou kvalitu. Skleněná stínidla jsou utvářena v  několika vrstvách skloviny, přičemž každé z nich věnují před vyfouknutím do formy sklářští mistři mimořádnou pozornost. V této fázi výroby se totiž až ze 70 % rozhoduje o výsledné kvalitě. Nemenší pozornost je věnovaná ruční výrobě dřevěné části svítidla. Každý kus zpracovává řemeslník jednotlivě a v několika přísně dodržovaných výrobních fázích. Dbáme přitom na výběr kvalitního ušlechtilého dřeva i ekologicky šetrných materiálů, jimiž je dřevo ošetřeno.

Kolekci Capsula je možné objednat v několika provedení skla  s matovaným nebo lesklou úpravou skla, několik druhů dřeva nebo kabelu (červená, bílá, žlutá, černá atp). Pro detaily a doladění objednávky nás, prosím, kontaktujte.

Brokis

Český výrobce osvětlovací techniky Brokis navazuje na letitou tradici českých sklářských mistrů. Výhradně ruční výroba probíhá ve sklárně v Janštejně. Brokis spolupracuje s předními českými i světovými designéry a také díky tomu se pyšní bohatou sbírkou světových ocenění. Firma provozuje vlastní vývojové centrum a ráda experimentuje s inovativními materiály.

S výrobcem Brokis úzce spolupracujeme a prošli jsme oficiálním školením přímo v jejich závodě. Rádi pro vás zajistíme úpravu svítidel podle vašich představ.

Rádi Vám poradíme.
Patrik Koukol

specialista na svítidla značky Brokis.

mobil: 733 310 564
email: info@60.cz

Výrobce a design:
Výrobce: Brokis
Design: Lucie Koldová
Světelný zdroj:
Výkon svět. zdroje: LED 15W
Počet svět. zdrojů 1
Závit svět. zdroje: LED
Svět. zdroj součástí dodávky ano
Barva světla (kelvin): 2700
Ovládání a stmívatelnost: stmívatelné, bez stmívače
Napájení:
Napájecí napětí / proud 230V
Připojení svítidla: přívodní kabel se zapojí do svorkovnice
Materiál a barva:
Materiál: sklo
Krytí, třída ochrany, mechanická odolnost:
Krytí IP: IP20
Dokumenty ke stažení:
Produktový list pro Brokis PC937 pdf
Návod k montáži pro Brokis PC937 pdf
Prosím vyplňte všechna pole označená *.