Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.

Více informací

Doprava, platba

60.cz - svítidla

Platba

 • Platba hotově při převzetí zboží na provozovně
  Zboží zaplatíte jak se říká na dřevo - hotově - na naší provozovně v Lošticích - Žádlovicích 67. K faktuře Vám vystavíme příjmový pokladní doklad opatřený razítkem a podpisem. V případě osobního vyzvednutí máte možnost si zboží překontrolovat, případně se na cokoliv zeptat k montáži. Jako poděkování za návštěvu a za nákup Vám uděláme výborné kafe. Hotovostní platba na naší provozovně je pro Vás zdarma.

 • Platba dobírkou při převzetí balíku
  Zboží zaplatíte hotově při převzetí balíku kurýrovi PPL, Toptransu nebo pošťákovi. Platit kartou je možné jen u společnosti PPL, takže pokud nechcete nosit hotovost po kapsách, doporučujeme zvolit právě dopravce PPL. Česká pošta ani Toptrans zatím platbu kartou neumožňují. Platba dobírkou je zpoplatněna částkou 20 Kč s DPH.

 • Bezhotovostní rychlá platba převodem přes ePlatba+
  Za objednaná svítidla je možné také zaplatit převodem z Vašeho na náš účet. A to tzv. rychlím převodem službou ePlatba+, kdy budete přesměrován do Vaší banky a jednoduše provedete převod. Tento způsob platby je nejrychlejší a nejpohodlnější. Citlivé vstupní údaje, které zadáváte do systému internetového bankovnictví, jsou chráněny platebními branami bank a nedostávají se do prostředí třetích stran. Zpracovatelé plateb vidí pouzeinformace o transakci, které jim banka s odeslanou transakcí sdělí. Bezhotovostní platba službou ePlatba+ je pro Vás zdarma.

 • Bezhotovostní platba na základě vystavené zálohové faktury
  Pokud zvolíte tuto možnost, tak Vám pošleme do emailové schránky zálohovou fakturu ve formátu .pdf. Zálohovka obsahuje všechny potřebné údaje pro provedení bezhotovostní platby. Jakmile dorazí platba na náš účet, tak Vám pošleme potvrzení o přijaté platbě. Tím budete vědět, že převod proběhl v pořádku. Se zboží Vám potom pošleme originální doklady + finální vyúčtovací fakturu. Bezhotovostní platba na základě zálohové faktury je pro Vás zdarma.

Doprava

 • Doprava PPL do ČR
  Balík poslaný PPL bude doručovaný na druhý pracovní den po odeslání. Do emailové schránky Vám den před doručením pošleme všechny potřebné informace: číslo balíku, link, kde můžete online sledovat pohyb Vaší zásilky i částku, pokud budete platit doručení dobírkou. Na balíku bude Vaše telefonní číslo a kurýr většinou před doručením volá, abych se s Váma domluvil na předání. Pokud se Vám doručení nebude hodit, tak si s kurýrem domluvíte náhradní termín. Doprava PPL je v případě objednávky od 4000Kč s DPH zdarma, pokud je objednávka za 3999 Kč vč. DPH a méně, tak je poplatek 120 Kč s DPH.

 • Doprava Českou poštou do ČR, služba balík do ruky
  Balík poslaný přes Českou poštu bude doručovaný na druhý pracovní den. Do emailové schránky Vám den před doručením pošleme všechny potřebné informace: číslo balíku, link, kde můžete online sledovat pohyb Vaší zásilky i částku, pokud budete platit doručení dobírkou. Pokud Vás pošťák nezastihne na udané adrese, tak ve schránce nechá oznámení a vy si můžete zásilku vyzvenout na Vaší poště do 5 dní. Doprava Českou poštou je v případě objednávky od 4000Kč s DPH zdarma, pokud je objednávka za 3999 Kč vč. DPH a méně, tak je poplatek 120 Kč s DPH.

 • Doprava na Slovensko
  Pro dopravu objednaného zboží na Slovenko využíváme služby PPL - DHL. Doručení do Bratislavy je do druhého pracovního dne, do jiné části Slovenska pak doprava trvá dva pracovní dny. Do emailové schránky Vám v den odeslání pošleme všechny potřebné informace: číslo balíku, link, kde můžete online sledovat pohyb Vaší zásilky i částku, pokud budete platit doručení dobírkou. Pokud Vás pošťák nezastihne na udané adrese, tak ve schránce nechá oznámení a vy si můžete zásilku vyzvenout na Vaší poště do 5 dní. Doprava Českou poštou je v případě objednávky od 4000Kč s DPH zdarma, pokud je objednávka za 3999 Kč vč. DPH a méně, tak je poplatek 120 Kč s DPH.

 • Doprava do EU
  Jsme schopni objednané zboží doručit kamkoliv do EU. Pro detaily nás, prosím, kontaktujte.