Od 2.8. do 15.8.2021 čerpáme dovolenou. U objednávek došlých v tomto termínu prosím počítejte s prodlouženým termínem dodání. Přejeme pěkné léto.

lustry do obývacího pokoje

Nejprodávanější

1426 položek celkem
Nahoru
Další produkty
lustry do obývacího pokoje

Lustry do obývacího pokoje

Jak na výběru lustru do obýváku? Při výběru lustru a závěsného svítidla do obývacího pokoje myslete na celkový koncept osvětlení. V případě závěsného lustru nad konferenční stoleček se rozhodněte, jestli budete chtít jen lokální osvětlení nebo budete potřebovat osvětlit větší prostor. Nebojte se být odvážní: několik stejných lustrů zavěšených vedle sebe v různé výšce působí moderně a přitom vkusně. Pozor na použití rozměrných svítidel...jsou krásná a působí majestátně, ale je třeba na ně mít dostatek prostoru.

Jaký výkon lustru a teplotu světla použít do obývacího pokoje? Do obývacího pokoje doporučujeme teple bílou barvu světla 2700K a méně. Světelný tok všech svítidel doporučujeme 150-300 lumenů na 1m2. Stmívání umožňuje variabilně tlumit nebo zesilovat výkon lustrů. Výhodné je připravit si 5 žilový kabel a využít moderní způsob stmívání LED lustrů pomocí tlačítka.

Jaké svítidlo je na obrázku v této kategorii? Jedná se o novinku pro rok 2021 od italského výrobce Lodes, série Random.