Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.

Více informací

Archilight Lucid Solo, výkonné závěsné svítidlo, 1x80W zářivka, délka 151cm

Kód produktu: arch SLS180
Výrobce: Archilight
Dodání do 7 - 10 dní.
Doprava zdarma Český výrobek
4 782 Kč
včetně DPH: 21%

Výkonné svítidlo pro zavěšení nad jídelní stůl nebo nad pracovní stůl. Moderní, minimalistický design...hliníkový profil a difusor z PMMA, který zajišťuje o rozptyl světla do všech stran. Lucid Solo je vybaveno elektronickým předřadníkem, který se stará o okamžitý náběh do plného výkonu, tichý a úsporný provoz a dlouhou životnost zářivkové trubice. Na zakázku můžeme svítidlo vybavit stmívatelným předřadníkem (DALI, 1-10V). Pro 1x80W T5 trubici s možností volby teploty světla: teplé odstíny světla (2700-3000K) do obytných prostor, bílé odstíny světla (4000K) do místnosti, kde se pracuje. Maximální délka závěsu je 200cm s možností zkrácení. Stropní rozeta je volná, nejste tedy vázáni na vývod elektriky uprostřed stolu. Ze stejné řady je možné dodat stropní i nástěnné svítidlo.

Archilight

Česká značka svítidel Archilight si své výrobky sama navrhuje a vyrábí v Dolních Březanech u Prahy. Na moderním designu se podepisují ti nejlepší čeští i světoví architekti, díky čemuž se osvětlení Archilight skvěle hodí do takřka jakéhokoliv interiéru i exteriéru.

Svítidla Archilight prodáváme téměř 10 let. Jejich stánek na výstavě Light and Building ve Frankfurtu byl jednou z našich povinných zastávek. U tohoto výrobce jsme schopni zajistit úpravy svítidel na míru, například délku závěsu, různou povrchovou úpravu, stmívání atp.

Světelný zdroj:
Výkon svět. zdroje: 80W úsporný
Počet svět. zdrojů 1
Závit svět. zdroje: T5
Svět. zdroj součástí dodávky ne
Ovládání a stmívatelnost: on/off
Napájení:
Napájecí napětí / proud 230V
Připojení svítidla: přívodní kabel se zapojí do svorkovnice
Rozměry a hmotnost:
Max. délka závěsu (cm) 200
Délka (cm) 151
Dokumenty ke stažení:
Prosím vyplňte všechna pole označená *.