Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.

Více informací

Il Fanale Babette sospensione media, závěsné svítidlo, 1x57W E27, matná růžová, prům. 28cm

Kód produktu: ilf BB2C1
Výrobce: Il Fanale
Záruka: 24 měsíců
Termín dodání 4-6 týdnů.
Doprava zdarma
14 094 Kč
včetně DPH: 21%

Série Babette je výsledkem spolupráce designerky Cristiny Celestino a italské značky Il Fanale. Babette odkazuje na staré formy pro bábovky a puding a dává těmto tvarům nový význam. Použití těchto tvarů asociuje staré dobré časy, kdy naše babičky připravovali nedělní dezert, časy, kdy nádobí v kuchyni bylo součástí dědictví a bylo vyráběno se stejnou pečlivostí jako bábovka pro vnoučata. Použití svítidel Babette vnesete přesně takovou náladu a zážitek i do moderní, častokrát neosobní kuchyně.

Ideální do denního baru, restaurace, pekárny nebo kavárny pro osvětlení stolů i pultu. Vhodné také do obytného interiéru: osvětlení baru v kuchyni i ve více kusech nad jídelní stůl.

Vyrobeno z keramiky s matnou růžovou povrchovou úpravou. Průměr: 28cm, výška: 20,2cm, délka závěsu: 150cm s možností zkrácení na požadovanou délku. IP20, třída ochrany 1. Verzi media můžeme dodat také v těchto úpravách: zelená, bílá, modrá, červená a černá.

Svítidlo Il Fanale Babette je vybaveno standartní paticí E27 a dovoluje použít žárovku až do příkonu 57W. Doporučujeme výkonnou a kvalitní LED žárovku s teple bílou barvou světla. S výběrem vhodné žárovky Vám rádi a zdarma poradíme.

Il Fanale

Italská rodinná firma Il Fanale byla založena již v roce 1979. Svá svítidla vyrábí z kvalitních materiálů, jako je kov, sklo a keramika. Jako jedna z mála nabízí kromě moderních svítidel také rustikální modely. Il Fanale nabízí svítidla vhodná jak do interiéru, tak pro osvětlení venkovních prostor.

Jako přímý distributor pro vás zajistíme úpravu svítidel v podobě změny délky závěsu nebo jiné povrchové úpravy. S osvětlením Il Fanale se pravidelně setkáváme na výstavě Euroluce v Miláně.

Rád Vám poradím, jsem 
Patrik Koukol,

majitel 60.cz a specialista na svítidla značky Il Fanale.

mobil: 733 310 564
email: info@60.cz

Výrobce a design:
Výrobce: Il Fanale
Design: Cristina Celestino
Světelný zdroj:
Počet svět. zdrojů 1
Výkon svět. zdroje: 57W
Energetická třída: A++/E
Závit svět. zdroje: E27
Svět. zdroj součástí dodávky ne
Ovládání a stmívatelnost: on/off, stmívatelnost podle žárovky
Napájení:
Napájecí napětí / proud 230V
Připojení svítidla: přívodní kabel se zapojí do svorkovnice
Materiál a barva:
Materiál: keramika
Povrchová úprava / barva: matná růžová
Rozměry a hmotnost:
Max. délka závěsu (cm) 150
Průměr (cm) 28
Výška (cm) 20,2
Hmotnost (kg): 5
Krytí, třída ochrany, mechanická odolnost:
Krytí IP: IP20
Dokumenty ke stažení:
Technický list pro Torremato BB2C1 pdf
Prosím vyplňte všechna pole označená *.