Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.

Více informací

Flaver KB Lineare, svítidlo z různobarevných skel, 5x75W G9, výška 90cm

Kód produktu: fla T3.039
Výrobce: Flaver
Dodání 21 - 28 dní.
Doprava zdarma Doprava zdarma
13 576 Kč
včetně DPH: 21%

Originální nástěnné svítidlo, které se stane dominantou vašeho moderního interiéru z dílny Florian. 9 multicolor skel na 90cm dlouhém podkladě. Rozměry: 90x35 cm, hloubka: 15cm,  pro 5 x 75W halogenové žárovky s možností použití ekohalogenů, úsporek nebo LED do patice G9.

Svítidlo je vhodné do všech typů obytných místností, ale také do restaurace či moderního hotelu, ideální je kombinace s jinými svítidly z této kolekce. Instalace na strop i na stěnu.

Flaver

Firma Flaver vznikla v 80. letech v italských Benátkách a vyrábí zejména designové skleněné osvětlení. Společnost se po celou dobu drží stanovených hodnot a svá svítidla si navrhuje a vyrábí v domovské Itálii.

Zkušenosti z mnoha let, vášeň pro práci, výzkum nejlepších technických řešení: Flaver se zrodil z těchto hodnot, sklářská společnost schopná kombinovat kritéria průmyslového rozvoje a kvalitní řemeslné práce.

 

Světelný zdroj:
Výkon svět. zdroje: 75W
Závit svět. zdroje: G9
Počet svět. zdrojů 5
Svět. zdroj součástí dodávky ne
Napájení:
Napájecí napětí / proud 230V
Materiál a barva:
Stínítka multicolor
Povrchová úprava / barva: chrom
Rozměry a váha:
Váha (kg): 5,5
Šířka (cm) 35
Výška (cm) 90
Krytí, třída ochrany, mechanická odolnost:
Krytí IP: IP20
Prosím vyplňte všechna pole označená *.