Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.

Více informací

Flaver KB Quadro max, svítidlo z různobarevných skel, 2x100W E27, 65x46cm

Kód produktu: fla T3.042
Výrobce: Flaver
Dodání 21 - 28 dní.
Doprava zdarma Doprava zdarma
12 624 Kč
včetně DPH: 21%

Originální nástěnné svítidlo z oblíbené rodinky KB od Florian. 9 multicolor skel vyrobených v Itálii na čtvercovém podkladě. Rozměry: 65x46 cm, pro 2 světelné zdroje do patice E27 s možností použití 100W ekohalogenu nebo LEDky.

Svítidlo KB Quadro small je vhodné do všech typů obytných místností, pro osvětlení schodiště, ale také do restaurace či moderního hotelu, ideální je kombinace s jinými svítidly z této kolekce. Instalace na strop nebo na stěnu.

Flaver

Firma Flaver vznikla v 80. letech v italských Benátkách a vyrábí zejména designové skleněné osvětlení. Společnost se po celou dobu drží stanovených hodnot a svá svítidla si navrhuje a vyrábí v domovské Itálii.

Zkušenosti z mnoha let, vášeň pro práci, výzkum nejlepších technických řešení: Flaver se zrodil z těchto hodnot, sklářská společnost schopná kombinovat kritéria průmyslového rozvoje a kvalitní řemeslné práce.

 

Světelný zdroj:
Závit svět. zdroje: E27
Výkon svět. zdroje: 100W
Počet svět. zdrojů 2
Svět. zdroj součástí dodávky ne
Napájení:
Napájecí napětí / proud 230V
Materiál a barva:
Stínítka multicolor
Povrchová úprava / barva: chrom
Rozměry a váha:
Váha (kg): 4,5
Šířka (cm) 46
Výška (cm) 65
Krytí, třída ochrany, mechanická odolnost:
Krytí IP: IP20
Prosím vyplňte všechna pole označená *.