Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.

Více informací

Flaver KB Quadro small, svítidlo z bílých skel, 4x60W G9, 40x40cm

Kód produktu: fla T3.041
Výrobce: Flaver
Dodání 21 - 28 dní.
Doprava zdarma Doprava zdarma
8 913 Kč
včetně DPH: 21%

Originální svítidlo, které se stane dominantou vašeho moderního interiéru z dílny Claudia Marturana. 5 bílých, ručně vyráběných skel. Rozměry: 40x40 cm, pro 4 žárovky max 60W. Doporučujeme kvalitní LED od prověřených výrobců. Žárovky nejsou součásti dodávky a rádi Vám pomůžeme s výběrem.

Svítidlo KB Quadro small je vhodné do všech typů obytných místností, ale také do restaurace či moderního hotelu, ideální je kombinace s jinými svítidly z této kolekce. Pro instalaci na strop i na stěnu.

Flaver

Firma Flaver vznikla v 80. letech v italských Benátkách a vyrábí zejména designové skleněné osvětlení. Společnost se po celou dobu drží stanovených hodnot a svá svítidla si navrhuje a vyrábí v domovské Itálii.

Zkušenosti z mnoha let, vášeň pro práci, výzkum nejlepších technických řešení: Flaver se zrodil z těchto hodnot, sklářská společnost schopná kombinovat kritéria průmyslového rozvoje a kvalitní řemeslné práce.

 

Světelný zdroj:
Výkon svět. zdroje: 60W
Závit svět. zdroje: G9
Počet svět. zdrojů 4
Svět. zdroj součástí dodávky ne
Napájení:
Napájecí napětí / proud 230V
Materiál a barva:
Stínítka bílá
Povrchová úprava / barva: chrom
Rozměry a váha:
Váha (kg): 3,5
Šířka (cm) 40
Výška (cm) 40
Krytí, třída ochrany, mechanická odolnost:
Krytí IP: IP20
Prosím vyplňte všechna pole označená *.