Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.

Více informací

iLed Fylo+ Direct_1, zápustný profil pro LED pás, hliník, délka 200cm

Kód produktu: ile 65001
Výrobce: iLED
Záruka: 24 měsíců
Termín dodání 14 - 28 dní.
Doprava zdarma Red Dot Design
5 209 Kč
včetně DPH: 21%

Zápustný profil z hliníku pro zapuštění do podhledu, který umožňuje osazení jakýmkoliv LED pásem. Systém Fylo+ je oceněn značkou RedDot, což je jedno z nejprestižnějších ocenění za design. Vyrábí italský výrobce Linealight, katalog iLed. 

Kvůli velice úzkému rámečku je nutné profil je nutné zpracovat do sádrokartonového podhledu. Difusor není součástí dodávky a je nutné ho objednat zvlášť. LED pás není součástí dodávky, použití LED pásu záleží na funkci svítidla: výkonné LED pásy doporučujeme do kuchyně a např. šaten, pro osvětlení chodeb a vytvoření dekorativních světelných linií v interiéru jsou vhodné méně výkonné LED pásy. 

Délka: 200cm. Jednotlivé profily je možné napojovat do nekonečně dlouhých pásů. Zkracování modulu na objednávku je možné.

iLED

Italská značka iLED je součástí skupiny Linea Light. Jak už název napovídá, její hlavní odvětví jsou LED svítidla té nejvyšší kvality. Specializuje se zejména na profesionální osvětlení pro architekty a speciální projekty. V katalogu naleznete téměř 4000 různých svítidel.

Osvětlení iLED prodáváme od roku 2009. Úspěšně jsme prošli školením přímo u výrobce a na větší projekty poskytujeme záruku 5 let.

Rád Vám poradím, jsem 
Patrik Koukol,

majitel 60.cz a specialista na svítidla značky iLed.

mobil: 733 310 564
email: info@60.cz

Výrobce a design:
Výrobce: iLed
Světelný zdroj:
Svět. zdroj součástí dodávky ne
Materiál a barva:
Povrchová úprava / barva: hliník
Rozměry a hmotnost:
Délka (cm) 200
Dokumenty ke stažení:
Technický list pro iLed 65001 pdf
Návod k montáži pro iLed 65001 pdf
Prosím vyplňte všechna pole označená *.