Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.

Více informací

Paulmann Velora, subtilní stropní LED panel bez rámečku, 10,5W LED 2700-6500K ZigBee, 30x30cm

Kód produktu: pau 79825
EAN: 4000870798256
Výrobce: Paulmann
Záruka: 60 měsíců
Termín dodání je 7 - 14 dní.
Doprava zdarma 5 let záruka
3 491 Kč
2 898 Kč
včetně DPH: 21%

Subtilní čtvercový LED panel v moderním, bezrámečkové provedení s možností změny barvy a stmívání prostřednictvím ZigBee. Vyrábí německý výrobce Paulmann, série Velora.

Zigbee je protokol rádiového přenosu, kterým je možno ovládat zařízení několika výrobců. To umožňuje nejen centralizované řízení osvětlení, ale mohou být integrovány například žaluzie, topné a poplašné systémy. Chcete-li ovládat, můžete si vybrat mezi bránou Zigbee nebo Zigbee dálkovým ovladačem. Při použití brány Zigbee je možné ovládat jednotlivá zařízená přes aplikaci v mobilním telefonu. Jednotlivé komponenty lze sdružovat do skupin nebo přepínat scénáře osvětlení.

Ideální pro začlenění do inteligentního systému ZigBee pro ovládání aplikací nebo pro samostatné použití pro ovládání dálkovým ovladačem. Dálkový ovladač není součástí dodávky. Dále je svítidlo komplatibilní s Amazon Alexa Echo Plus (2 generace), Philips Hue Bridge 2 (kromě Hue Entertainment), Osram Lightif atd.

Do interiéru, kde je potřeba vysoký výkon: od osvětlení zádveří, do kuchyně, šatny, dětského nebo hostovského pokoje i do pracovny. Série Velora je prostě vhodná pro vybavení celého bytu i domu v jednom stylu. Díky subtilnosti a bezrámečkovému řešení je svítidlo nenápadné a zároveň velice atraktivní. Konstrukce umožňuje stropní i nástěnnou montáž.

10,5W LED má světelný tok 1100lm, což odpovídá výkonu více jak 1x75W žárovky. Saténový difusor se stará o příjemné rozptýlení světla, nejsou viditelné jednotlivé světelné body a rozptýlené světlo je příjemné a měkké. Svítidlo umí měnit barvu světla 2700-6500K a stmívat. Průměrná doba životnosti je 30tis hodin, což při přepočtu na roky při průměrném 4 hodinovém svícení denně je zhruba 20 let. 

Rozměr 30 x 30cm, výška 5cm.

Jednoduchá instalace na strop pomocí hmoždinek a vrutů. Napaječ je vložen do svítidla a je servisovatelný. Připojení na 230V.

Paulmann

Paulmann je německá rodinná společnost, která se výrobě osvětlení věnuje přes 40 let. Patří mezi lídry odvětví a v našich končinách se jedná o jednoho z nejoblíbenějších výrobců. V nabídce naleznete přes 2500 svítidel všemožných tvarů a vlastností. Motto společnosti „svítidla od lidí, pro lidi“ se odráží v celkovém konceptu výroby osvětlení.

Na českém trhu jsme začali svítidla Paulmann prodávat online jako první před více než 12 lety. Patříme mezi největší přímé distributory a na produkty Paulmann poskytujeme 5letou záruku. Každoročně procházíme školením v sídle firmy a pravidelně se s výrobky seznamujeme také na výstavě Light and Building ve Frankfurtu.

Rád Vám poradím, jsem 
Patrik Koukol,

majitel 60.cz a specialista na značku Paulmann.

mobil: 733 310 564
email: info@60.cz

Výrobce a design:
Výrobce: Paulmann
Světelný zdroj:
Životnost (hodiny) 30000
Výkon svět. zdroje: LED 10,5
Energetická třída: A++/A
Závit svět. zdroje: LED integrovaná
Svět. zdroj součástí dodávky ano
Světelný tok zdroje (lumen): 1330
Světelný tok svítidla (lumen): 1100
Barva světla (kelvin): 2700-6500
Index podání barev: 80
Ovládání a stmívatelnost: on/off, stmívatelnost a změna teploty barvy pomocí aplikace nebo dálkového ovladače.
Napájení:
Napájecí napětí / proud 230V
Připojení svítidla: přívodní kabel se zapojí do svorkovnice
Materiál a barva:
Materiál: kov, plast
Povrchová úprava / barva: opálová
Rozměry a hmotnost:
Šířka (cm) 30
Délka (cm) 30
Výška (cm) 5
Krytí, třída ochrany, mechanická odolnost:
Krytí IP: IP20
Třída ochrany: II
Parametry:
Frekvence (GHz) 2,4 GHz
Dokumenty ke stažení:
Montážní návod pro Paulmann 79825 pdf
Prosím vyplňte všechna pole označená *.