Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.

Více informací

Wever Ducré Ray 2.0 PAR16, černé oválné závěsné svítidlo, 1x35W GU10, výška 20cm

Kód produktu: wd 207720B0
Výrobce: Wever Ducre
Záruka: 24 měsíců
Termín dodání 21 - 28 dní
Doprava zdarma Svítí dolu
2 592 Kč
včetně DPH: 21%

Závěsné svítidlo s dolním směrem světla dolu pro použití jak v obytném, tak ve veřejném interiéru. Vyrábí belgický výrobce Wever Ducré, série Ray.

Ideální pro lokální osvětlení stolu nebo stolku v kuchyni nebo v obývacím pokoji, vhodné do restaurace, baru nebo bistra, do recepce hotelu nebo firmy atp. Díky široké rodince Ray od Wever Ducré se nabízí spojení nástěnných nebo stropních svítidel se závěsnými pro vytvoření jednotného dojmu.

Vyrobeno z hliníku, opatřeno černou práškovou povrchovou úpravou. Výška 20cm, průměr. 6,7cm. Délka závěsu: 250cm s možností zkrácení.

Pro max. 35W světelný zdroj se závitem GU10. Doporučujeme kvalitní LED žárovku od prověřených výrobců. Žárovka není součástí dodávky.

Krytí IP20, váha: 0,54kg.

Stejné svítidlo je možné dodat také se stmívatelnou LED COB výzbrojí v teplotě chromatičnosti 2700K, 3000K a s dynamickou změnou chromatičnosti 1800-2850K.

Wever Ducre

Belgický výrobce se zaměřením na dostupná LED svítidla prvotřídní kvality. Wever & Ducré se pro svůj design inspiruje již přes 30 let zejména u běžných lidí a jejich potřeb. Filozofie společnosti je postavena na pěti pilířích v podobě tvrdé práce, důvěry, entuziasmu, odvahy a kreativity, z nichž je také název Wever & Ducré odvozen.

Se značkou Wever & Ducré máme zkušenosti již 5 let. Pro svítidla dodáváme také náhradní díly a poskytujeme na ně záruční a pozáruční servis. Informace o novinkách získáváme pravidelně přímo od výrobce na veletrzích v Miláně a Frankfurtu.

Rádi Vám poradíme.
Patrik Koukol

specialista na svítidla značky Wever Ducré.

mobil: 733 310 564
email: info@60.cz

Výrobce a design:
Výrobce: Wever Ducré
Světelný zdroj:
Výkon svět. zdroje: 35W
Počet svět. zdrojů 1
Závit svět. zdroje: GU10
Svět. zdroj součástí dodávky ne
Ovládání a stmívatelnost: on/off, stmívatelnost podle žárovky
Napájení:
Napájecí napětí / proud 230V
Připojení svítidla: přívodní kabel se zapojí do svorkovnice
Materiál a barva:
Materiál: hliník
Povrchová úprava / barva: černá
Rozměry a hmotnost:
Výška (cm) 20
Krytí, třída ochrany, mechanická odolnost:
Krytí IP: IP20
Dokumenty ke stažení:
Technický list pro Wever Ducré 207720B0 pdf
Návod k montáži pro Wever Ducré 207720B0 pdf
Prosím vyplňte všechna pole označená *.