Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.

Více informací

Il Fanale Alchimia, závěsné svítidlo z mosazi a čirého skla, 1x25W G9, prům. 18,7cm

Kód produktu: ilf 277.03.ONT
Výrobce: Il Fanale
Záruka: 24 měsíců
Termín dodání 4-6 týdnů.
Doprava zdarma
8 966 Kč
včetně DPH: 21%

Závěsné svítidlo z mosazi a skla od italského výrobce Il Fanale. 100% ruční výroba v Itálii, pro výrobu použity špičkové materiály. Kolekce Alchimia byla poprve veřejnosti představena na výstavě Euroluce 2017 v rámci Milan Design Week.

Svítidlo Alchimia působí velice jemných dojmem, jako baňka z alchimistické laboratoře. Vhodné pro osvětlení nad bar, do restaurace, pivnice, nad jídelní stůl i do prostoru obývacího pokoje.  Je vhodná do veřejného i soukromého interiéru. 

Průměr: 18,7cm, výška skla 18cm, výška svítidla: 30,4cm. Délka závěsu: 150cm s možností zkrácení. Za příplatek umíme zajistit libovolně delší závěs do atypického interiéru.

Světelný zdroj se závitem G9 s maximálním výkonem 25W. Halogen nebo LED žárovka. Stmívání je možné v případě použití stmívatelného LED zdroje, halogen je stmívatelný vždy. Svítí rozptýleně.

Jednoduchá instalace na strop pomocí hmoždinek, napájecí kabel se připojí do svorkovice. IP20, možnost instalace na normálně hořlavé povrchy (F v trojúhelníku).

 

Il Fanale

Italská rodinná firma Il Fanale byla založena již v roce 1979. Svá svítidla vyrábí z kvalitních materiálů, jako je kov, sklo a keramika. Jako jedna z mála nabízí kromě moderních svítidel také rustikální modely. Il Fanale nabízí svítidla vhodná jak do interiéru, tak pro osvětlení venkovních prostor.

Jako přímý distributor pro vás zajistíme úpravu svítidel v podobě změny délky závěsu nebo jiné povrchové úpravy. S osvětlením Il Fanale se pravidelně setkáváme na výstavě Euroluce v Miláně.

Rád Vám poradím, jsem 
Patrik Koukol,

majitel 60.cz a specialista na svítidla značky Il Fanale.

mobil: 733 310 564
email: info@60.cz

Výrobce a design:
Výrobce: Il Fanale
Světelný zdroj:
Výkon svět. zdroje: 25W
Počet svět. zdrojů 1
Závit svět. zdroje: G9
Svět. zdroj součástí dodávky ne
Ovládání a stmívatelnost: on/off, stmívatelné podle žárovky
Napájení:
Napájecí napětí / proud 230V
Připojení svítidla: přívodní kabel se zapojí do svorkovnice
Materiál a barva:
Materiál: mosaz, sklo
Povrchová úprava / barva: mosaz
Rozměry a hmotnost:
Max. délka závěsu (cm) 150
Průměr (cm) 18,7
Krytí, třída ochrany, mechanická odolnost:
Krytí IP: IP20
Třída ochrany: II
Dokumenty ke stažení:
Technický list pro Il Fanale 277.03.ONT pdf
Prosím vyplňte všechna pole označená *.