Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.

Více informací

Flaver Aurora Mini, závěsný lustr z ručně zpracovaného skla, 1x105W E27, výšla 23cm

Kód produktu: fla T1.011
Výrobce: Flaver
Dodání 21 - 28 dní.
Doprava zdarma Doprava zdarma
6 090 Kč
včetně DPH: 21%

Závěsné svítidlo s nevtíravým designem od italské firmy Florian, katalog Flaver. Vyrobeno z bílého skla, 100% italská výroba z ohýbaného skla se staletou tradicí. Velice elegantní svítidlo je díky svému minimalistickému a nadčasovému designu vhodné do interiéru jakékoliv obytné místnosti - nad jídelní stůl nebo do obývacího pokoje. Ideální je kombinace s nástěnným svídlem či lampami ve stejném provedení.

Rozměr svítidla Aurora Mini: 17x13cm, výška: 23cm. Vybaveno šroubovací paticí E27 s možností osazení 1x150W halogenu nebo cca 20W LED.

Jednoduchá instalace na strop pomocí hmoždinek. Zajišťujeme dodání náhradních dílů jako je sklo.

Flaver

Firma Flaver vznikla v 80. letech v italských Benátkách a vyrábí zejména designové skleněné osvětlení. Společnost se po celou dobu drží stanovených hodnot a svá svítidla si navrhuje a vyrábí v domovské Itálii.

Zkušenosti z mnoha let, vášeň pro práci, výzkum nejlepších technických řešení: Flaver se zrodil z těchto hodnot, sklářská společnost schopná kombinovat kritéria průmyslového rozvoje a kvalitní řemeslné práce.

 

Světelný zdroj:
Výkon svět. zdroje: 150W
Závit svět. zdroje: E27
Počet svět. zdrojů 1
Svět. zdroj součástí dodávky ne
Napájení:
Napájecí napětí / proud 230V
Rozměry a váha:
Délka (cm) 150
Šířka (cm) 17
Prosím vyplňte všechna pole označená *.