Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.

Více informací

Flaver Mio max sospensione, závěsné svítidlo v kombinaci chromu a foukaného skla, 1x70W E27, průměr 30cm

Kód produktu: fla T1.052
Výrobce: Flaver
Dodání 21 - 28 dní.
Doprava zdarma Doprava zdarma
10 721 Kč
včetně DPH: 21%

Závěsné svítidlo nadčasového designu do moderně i klasicky zařízeného interiéru od italského výrobce Florian. Vyrobeno v kombinaci chromu a ručně foukaného skla v severoitalských sklárnách. Díky použitím prvotřídních materiálů a ruční výroby je zaručena nejvyšší kvalita výrobku.

Závěsné svítidlo Mio max sospensione je možné použít pro osvětlení stolku v obývacím pokoji, jídelního stolu, baru atp.. Doporučujeme kombinovat se stropním svítidlem nebo lampou ze stejné série.

Průměr skla: 18cm, maximální délka závěsu: 150cm s možností zkrácení dle potřeby. Vybaveno paticí E27 s možností použití 46W halogenky nebo kvalitní LED žárovky.

 

Flaver

Firma Flaver vznikla v 80. letech v italských Benátkách a vyrábí zejména designové skleněné osvětlení. Společnost se po celou dobu drží stanovených hodnot a svá svítidla si navrhuje a vyrábí v domovské Itálii.

Zkušenosti z mnoha let, vášeň pro práci, výzkum nejlepších technických řešení: Flaver se zrodil z těchto hodnot, sklářská společnost schopná kombinovat kritéria průmyslového rozvoje a kvalitní řemeslné práce.

 

Světelný zdroj:
Závit svět. zdroje: E27
Výkon svět. zdroje: 70W
Počet svět. zdrojů 1
Svět. zdroj součástí dodávky ne
Napájení:
Napájecí napětí / proud 230V
Prosím vyplňte všechna pole označená *.