Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.

Více informací

Paulmann Neordic Rurik, stolní lampička ze dřeva a látky, 20W LED E27, výška 70cm

Kód produktu: pau 79635
EAN: 4000870796351
Výrobce: Paulmann
Záruka: 60 měsíců
Termín dodání je 7 - 14 dní.
Doprava zdarma 5 let záruka
2 347 Kč
1 948 Kč
včetně DPH: 21%

Stolní lampa v severském stylu (nordic style) v kombinaci dřeva a černého textilu. Vyrábí německý výrobce Paulmann, série Neordic Berit.

Lampa poskytuje pěkně rozptýlené světlo a přináší do interiéru příjemný akcent dřeva. Lampa je vhodná do obývacího pokoje nebo do ložnice s důrazem na přírodní materiály. 

Stínítko je z bílého textilu, nohy jsou ze světého dřeva, která má certifikaci FSC. Je to značka označující výrobky, které vznikly v souladu se zásadami přírodě blízkého lesního hospodaření. 

Výška lampy: 70cm, průměr stínítka 25cm.

Do lampy je určena 1 žárovka se závitem E27 max 20W. Pokud požadujete od lampy vysoký výkon, tak použijte LED žárovky cca 15-18W (ekv. 100W), pokud upřednostňujete dekorativní účel, vyberte méně výkonné žárovky, ale vždy s teple bílým světlem. Žárovky nejsou součástí dodávky a nabízíme zdarma konzultace při výběru.

Jednoduchá montáž lampy, vypínač je umístěn na přívodní šňůře.

60.cz - svítidla, s.r.o. je dlouholetý přímý distributor značky Paulmann v České republice a poskytujeme každodenní poradenství, záruční i pozáruční servis.

Paulmann

Paulmann je německá rodinná společnost, která se výrobě osvětlení věnuje přes 40 let. Patří mezi lídry odvětví a v našich končinách se jedná o jednoho z nejoblíbenějších výrobců. V nabídce naleznete přes 2500 svítidel všemožných tvarů a vlastností. Motto společnosti „svítidla od lidí, pro lidi“ se odráží v celkovém konceptu výroby osvětlení.

Na českém trhu jsme začali svítidla Paulmann prodávat online jako první před více než 12 lety. Patříme mezi největší přímé distributory a na produkty Paulmann poskytujeme 5letou záruku. Každoročně procházíme školením v sídle firmy a pravidelně se s výrobky seznamujeme také na výstavě Light and Building ve Frankfurtu.

Rád Vám poradím, jsem 
Patrik Koukol,

majitel 60.cz a specialista na značku Paulmann.

mobil: 733 310 564
email: info@60.cz

Výrobce a design:
Výrobce: Paulmann
Světelný zdroj:
Výkon svět. zdroje: 20W
Počet svět. zdrojů 1
Závit svět. zdroje: E27
Svět. zdroj součástí dodávky ne
Ovládání a stmívatelnost: ne
Napájení:
Napájecí napětí / proud 230V
Připojení svítidla: Kabel je opatřen vidlicí do zásuvky.
Materiál a barva:
Materiál: kov, textil, dřevo
Povrchová úprava / barva: šedá, hnědá
Rozměry a hmotnost:
Výška (cm) 70
Průměr (cm) 25
Krytí, třída ochrany, mechanická odolnost:
Krytí IP: IP20
Třída ochrany: II
Dokumenty ke stažení:
Montážní návod pro Paulamnn 79635 pdf
Prosím vyplňte všechna pole označená *.