Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.

Více informací

iLed Fylo+ Surface_3, profil pro LED pás na stěnu se svícením nahoru nebo dolu, hliník, délka 200cm

Kód produktu: ile 65022
EAN: 8056534951846
Výrobce: iLED
Záruka: 24 měsíců
Termín dodání 14 - 28 dní.
Doprava zdarma Red Dot Design
6 766 Kč
včetně DPH: 21%

Hliníkový profil s bílou povrchovou úpravou pro nepřímé osvětlení dolu nebo nahoru. Díky možnému napojení jednotlivých profilů je možné vytvářet nekonečné světelné linky. Vyráběno v Itálii, výrobce: Linealight, katalog iLed. Koncept Fylo obdržel ocenění za desing Red dot.

Určeno do moderního interiéru pro netradiční přístup k osvětlení. Nepřímé osvětlení vytváří velice měkkou světelnou atmosféru. Úspěch nebo neúspěch tohoto řešení záleží na použitém zdroji světla. Z toho důvodu doporučujeme kvalitní LED pásku. S výběrem vhodného LED pásu Vám rádi pomůžeme. Výhoda tohoto řešení je to, že není potřeba žádné stavební úpravy.

Využití: např. do chodby pro orientační osvětlení, na schody, instalace ke stropu pro dekorativní osvětlení, do obývacího pokoje. Velice efektní je použití profilu v restauraci nebo hotelu.

Délka 200cm, výška: 8,5cm. Světlo je možné směrovat nahoru nebo dolu.

Jednoduchá instalace na stěnu pomocí hmoždinek, před montáží doporučujeme prostudovat montážní návod. K sestavení je nutné zakoupit difusor a koncovky. Ve spolupráci s výrobcem společnost 60.cz poskytuje prodlouženou záruku na 5. let.

iLED

Italská značka iLED je součástí skupiny Linea Light. Jak už název napovídá, její hlavní odvětví jsou LED svítidla té nejvyšší kvality. Specializuje se zejména na profesionální osvětlení pro architekty a speciální projekty. V katalogu naleznete téměř 4000 různých svítidel.

Osvětlení iLED prodáváme od roku 2009. Úspěšně jsme prošli školením přímo u výrobce a na větší projekty poskytujeme záruku 5 let.

Rád Vám poradím, jsem 
Patrik Koukol,

majitel 60.cz a specialista na svítidla značky iLed.

mobil: 733 310 564
email: info@60.cz

Výrobce a design:
Výrobce: iLed
Světelný zdroj:
Svět. zdroj součástí dodávky ne
Materiál a barva:
Povrchová úprava / barva: bílá
Rozměry a hmotnost:
Délka (cm) 200
Hmotnost (kg): 2,01
Dokumenty ke stažení:
Technický list pro iLed 65022 pdf
Návod k montáži pro iLed 65022 pdf
Prosím vyplňte všechna pole označená *.