Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.

Více informací

Flaver KB 130, stropní svítidlo z bílých skel, 7x100W E27, bílá skla, prům. 130cm

Kód produktu: fla T3.018
Výrobce: Flaver
Dodání 21 - 28 dní.
Doprava zdarma Doprava zdarma Novinka Novinka
56 715 Kč
včetně DPH: 21%
Nepřehlédnutelná dominanta interiéru: bílá v kombinaci se 130cm průměrem svítidla. Použití svítidla: vstupní haly, moderní obývák nebo loft, hotel nebo restaurace. Svítidlo je možné nainstalovat na stěnu, na strop, ale je možné ho zavěsit pomocí závěsného systému. Florian KB 130 tvoří celkem 29 malých a 22 velkých bílých skel s  "kovovým" povrchem vyrobených v Itáli. Konstrukce je v povchové úpravě chrom. 7 světlených zdrojů: 100W halogenka nebo 11W LEDka se šroubovacím závitem E27. Nejsou součástí dodávky a je nutné je objednat zvlášť. Hloubka svítidla: 20cm.
Flaver

Firma Flaver vznikla v 80. letech v italských Benátkách a vyrábí zejména designové skleněné osvětlení. Společnost se po celou dobu drží stanovených hodnot a svá svítidla si navrhuje a vyrábí v domovské Itálii.

Zkušenosti z mnoha let, vášeň pro práci, výzkum nejlepších technických řešení: Flaver se zrodil z těchto hodnot, sklářská společnost schopná kombinovat kritéria průmyslového rozvoje a kvalitní řemeslné práce.

 

Světelný zdroj:
Výkon svět. zdroje: 21W úsporný
Závit svět. zdroje: E27
Počet svět. zdrojů 7
Svět. zdroj součástí dodávky ne
Napájení:
Napájecí napětí / proud 230V
Materiál a barva:
Stínítka bílá
Povrchová úprava / barva: chrom
Rozměry a váha:
Váha (kg): 18
Průměr (cm) 130
Výška (cm) 20
Krytí, třída ochrany, mechanická odolnost:
Krytí IP: IP20
Prosím vyplňte všechna pole označená *.