Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.

Více informací

Studio Italia Design Sugegasa, závěsné svítidlo z čirého PMMA, 1x20W LED E27, prům.60cm

Kód produktu: sid 163001
Záruka: 24 měsíců
Termín dodání je 14-28 dní.
Doprava zdarma
8 652 Kč
včetně DPH: 21%

Závěsné svítidlo z čirého PMMA, které je inspirované čínským kloboukem. Díky specifickému povrchu dochází ke krásným odleskům. Vyrábí Studio Italia Design podle designového návrhu Andrea Tosetto. Svítidlo Suqegasa bylo představeno veřejnosti v rámci výstavy Euroluce 2017 v Miláne.

Sugegasa je určena pro zavěšení do moderně zařízeného interiéru. Do jídelny nebo kuchyně pro osvětlení jídelního stolu, nad dlouhý jídelní stůl doporučujeme použití více stejných svítidel, do obýváku, do stylové restaurace, baru nebo pivnice.

Vyrobeno z materiálu PMMA, běžně známý jako plexisklo nebo akrylátové sklo. Vyráběno v Itálii, ostatně jak napovídá název společnosti Studio Italia Design, tak všechna svítidla této značky se mohou pochlubit "made in Italy".

Průměr: 60cm, výška: 29cm. Délka závěsu: 400cm s možností zkrácení dle potřeby.

Svítidlo je vybaveno paticí E27 s možností použití výkonnné LED žárovky. Žárovka není součástí dodávky a je nutné ji zakoupit zvlášť. Protože je ze spodu viditelná, doporučujeme kvalitní výrobek prověřených výrobců, která svým tvarem připomíná klasickou vláknovou žárovku. Do obytných interiérů doporučujeme teple bílou barvu světla 2700 nebo 3000K, v případě použití stmívatelné LED žárovky je možné svítidlo stmívat externím stmívačem (místo vypínače).

Jednoduchá montáž na strop pomocí hmoždinek. Váha: 2,5kg. 

Studio Italia Design

Italská rodinná firma vyrábí osvětlení již od roku 1950. Ve spolupráci s nejuznávanějšími designéry vyrábí svítidla pouze z těch nejlepších materiálů. V nabídce tak naleznete produkty například z ručně foukaného italského skla nebo mosazi s různou povrchovou úpravou. V roce 2020 došlo k přejmenování značky Studio Italia Design na Lodes.

Jako přímý distributor značky Studio Italia Design pro vás zajistíme úpravu svítidel na zakázku. Jsme také dodavatelem náhradních dílů a na osvětlení poskytujeme záruční a pozáruční servis. S novinkami se pravidelně seznamujeme na veletrzích v Miláně a Frankfurtu.

Rád Vám poradím, jsem 
Patrik Koukol,

majitel 60.cz a specialista na svítidla značky Studio Italia Design.

mobil: 733 310 564
email: info@60.cz

Výrobce a design:
Výrobce: Studio Italia Design
Design: Andrea Tosetto
Světelný zdroj:
Výkon svět. zdroje: 20W
Počet svět. zdrojů 1
Závit svět. zdroje: E27
Svět. zdroj součástí dodávky ne
Ovládání a stmívatelnost: on/off, stmívatelnost podle žárovky
Napájení:
Napájecí napětí / proud 230V
Připojení svítidla: přívodní kabel se zapojí do svorkovnice
Materiál a barva:
Materiál: PMMA
Povrchová úprava / barva: čirá
Rozměry a hmotnost:
Max. délka závěsu (cm) 400
Průměr (cm) 60
Výška (cm) 29
Krytí, třída ochrany, mechanická odolnost:
Krytí IP: IP20
Dokumenty ke stažení:
Návod k montáži pro Studio Italia Design 163001 pdf
Technický list pro Studio Italia Design 163001 pdf
Prosím vyplňte všechna pole označená *.