Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.

Více informací

Sillux Elisabeth 284, závěsný lustr, 9x42W + 8W LED, zlatá/bílá stínítka, prům. 80cm

Kód produktu: sil SP 8/284
Výrobce: Sillux
Termín dodání 14 - 21 dní
Doprava zdarma
116 353 Kč
včetně DPH: 21%

Luxusní závěsný lustr s průměrem 120cm od italského výrobce Sillux. Lustr Elisabeth je vhodný do exkluzivního interiéru: pro osvětelní do obývacího pokoje, foyer, pro osvětlení do hotelu, restaurace nebo exkluzivního baru. Interiéru dodá pocit exkluzivity a luxusu.

Lustr je dodáván v kombinaci pochromovaných kovových částí se stínítky z černého textilu. Možná je také kombinace s pozlacenými části a stínítky z bílého textilu.

Průměr: 80cm, výška: 50cm. Závěs má dálku 200cm a je možné ho zkrátit.

Lustr Elisabeth je vybaven 8W LED pro dekorativní podsvícení + 9 x závit E14 s možností osazení 9 halogenových nebo LED žárovek.

Sillux

Italská firma Sillux vyrábí designové osvětlení přes 30 let. Za výrobou stojí zkušený tým zaměstnanců, kteří se ruční prací podílí na každém výrobku. Značka spolupracuje s významnými designéry a dynamicky reaguje na nejaktuálnější požadavky svých zákazníků. Dodává také systémové osvětlení pro veřejné prostory.

Osvětlení značky Sillux vám nabízíme již 10 let. Za sebou máme také školení v sídle společnosti a s novinkami se pravidelně seznamujeme na výstavách v Miláně.

Rád Vám poradím, jsem 
Patrik Koukol,

majitel 60.cz a specialista na svítidla značky Sillux.

mobil: 733 310 564
email: info@60.cz

Světelný zdroj:
Závit svět. zdroje: E14
Svět. zdroj součástí dodávky ano
Ovládání a stmívatelnost: on/off
Napájení:
Připojení svítidla: přívodní kabel se zapojí do svorkovnice
Dokumenty ke stažení:
technický list pro Sillux SP 8/284 pdf
Prosím vyplňte všechna pole označená *.