Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.

Více informací

Flaver KB 80, závěsné svítidlo z různobarevných skel, 7x100W E27, prům. 80cm

Kód produktu: fla T3.021 + T1.001
Výrobce: Flaver
Dodání 21 - 28 dní.
Doprava zdarma Doprava zdarma
40 001 Kč
včetně DPH: 21%
Nepřehlédnutelná dominanta interiéru: barevná skla v kombinaci s 80cm průměrem. Vyrábí italská rodinná firma Florian, série KB.
Použití svítidla: rozměrné vstupní haly, moderní obývák nebo loft, hotel nebo restaurace, pivnice. Závěsné svítidlo Florian KB 80 tvoří celkem 14 malých a 10 velkých barevných skel s kovově lesklým povrchem vyrobených ve sklárnách v Itálii. Použité barvy: bílá, černá, oranžová, tabáková, světle modrá, zelená, červená a ambrová. 
Konstrukce je v povchové úpravě chrom Pro 7 světlených zdrojů s klasickým šroubovacím závitem E27 a to 100W halogenky nebo LED žárovky. Hloubka svítidla: 20cm. Maximální délka závěsu: 150cm s možností zkrácení.
Flaver

Firma Flaver vznikla v 80. letech v italských Benátkách a vyrábí zejména designové skleněné osvětlení. Společnost se po celou dobu drží stanovených hodnot a svá svítidla si navrhuje a vyrábí v domovské Itálii.

Zkušenosti z mnoha let, vášeň pro práci, výzkum nejlepších technických řešení: Flaver se zrodil z těchto hodnot, sklářská společnost schopná kombinovat kritéria průmyslového rozvoje a kvalitní řemeslné práce.

 

Světelný zdroj:
Závit svět. zdroje: E27
Výkon svět. zdroje: 100W
Počet svět. zdrojů 7
Svět. zdroj součástí dodávky ne
Napájení:
Napájecí napětí / proud 230V
Materiál a barva:
Stínítka multicolor
Povrchová úprava / barva: chrom
Rozměry a váha:
Váha (kg): 15,5
Max. délka závěsu (cm) 150
Průměr (cm) 80
Výška (cm) 20
Prosím vyplňte všechna pole označená *.