Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.

Více informací

Artemide Decomposé Light, červené stropní svítidlo, 1x8W E27, výška 60cm

Kód produktu: art DOI4600B16
Výrobce: Artemide
Záruka: 60 měsíců
Termín dodání 14 - 28 dní
Doprava zdarma 5 let záruka
8 301 Kč
7 554 Kč
včetně DPH: 21%

Moderní svítidlo s fascinujícím světelným efektem, který vzniká průchodem světla přes konstrukci svítidla. Vyrábí italský výrobce Artemide, autoři designového návrhu: Atelier Oï.

Červené stropní svítidlo Decomposé Light doporučujeme například pro osvětlení moderního interiéru s červenými prvky: do obývacího pokoje, chodby, ložnice atp. Vhodná jsou i do veřených interiérů: osvětlení baru, restaurace, butiku, značkové prodejny tenisek nebo vstupní haly kanceláře. Kombinováním s jinými kusy stejné série sjednotíte dojem z interiéru. 

Vyrobeno z hliníku s červenou povrchovou úpravou.

Celkový výška je 60cm, průměr 10cm.

Vybaveno je paticí E27 a je možné použít žárovku max. 8W. Doporučujeme kvalitní LED žárovku od prověřeného výrobce. Žárovka není součástí dodávky.

Artemide

Italský výrobce osvětlení Artemide je po celém světě znám pro svůj prvotřídní design a cit pro kvalitu. Společnost založil v roce 1960 Ernesto Gismondi a díky svému mottu „člověk nemůže přežívat pouze na žárovkách, člověk musí žít inovacemi“, patří Artemide mezi největší inovátory na trhu. Díky své neutuchající vášni si pravidelně odnáší celou řadu významných ocenění, mezi kterými nechybí ani světoznámá Red Dot Design Award. Po zaregistrování poskytuje výrobce na své zboží záruku 5 let.

Osvětlení Artemide prodáváme již 10 let. Náš tým prošel oficiálním školením výrobce přímo v Miláně a každoročně se seznamujeme s jeho výrobky na evropských výstavách. Kromě prodeje vám zboží odborně nainstalujeme a dodáme náhradní díly. 

Rádi Vám poradíme.
Patrik Koukol

specialista na svítidla značky Artemide

mobil: 733 310 564
email: info@60.cz

Výrobce a design:
Výrobce: Artemide
Design: Atelier Oï
Světelný zdroj:
Výkon svět. zdroje: 8W
Závit svět. zdroje: E27
Svět. zdroj součástí dodávky ne
Ovládání a stmívatelnost: on/off, stmívatelné, bez stmívače
Napájení:
Napájecí napětí / proud 230V
Připojení svítidla: přívodní kabel se zapojí do svorkovnice
Materiál a barva:
Materiál: hliník
Povrchová úprava / barva: červená
Krytí, třída ochrany, mechanická odolnost:
Krytí IP: IP20
Třída ochrany: I
Dokumenty ke stažení:
Technický list pro Artemide DOI4600B16 pdf
Prosím vyplňte všechna pole označená *.