Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.

Více informací

Artemide Tolomeo Maxi, designová stojací lampa se stmívačem, 1x21W LED E27, výška 250+156cm

Kód produktu: art 0510010A
Výrobce: Artemide
Záruka:: 60 měsíců
Dodání 21 - 28 dní
Doprava zdarma
50 458 Kč
45 917 Kč
včetně DPH: 21%
Artemide Tolomeo Maxi: speciální zvětšená edice ikony Tolomeo Mega ke 30 výroční narození veleúspěšné série Tolomeo. Vyrábí Artemide, design Michele De Lucchi, Giancarlo Fassina.
 
Díky své velikosti je lampa vhodná do velkých interiérů s vysokým stropem. Do obýváku, ale i do ložnice nebo do prostoru schodiště jako solitér. Lampa může sloužit pro osvětlení jídelního stolu místo závěsného svítidla, stejně jako čtecí lampa v rozlehlém pokoji.
 
Vyrobena z hliníku a železa, povrhová úprava hliník. Lampa využívá tahový mechanismus jak jste zvyklí z jiných modelů Tolomeo, který zajišťuje pohodlné nastavení ramen a fixaci v nastavené pozici. Délka ramen: 250+156cm. Průměr základny: 52cm, průměr stínítka: 52cm.
 
Lampa má patici E27 a dodávána je LED žárovka 21W se světelným tokem 2077lm, teple bílá barva světla 2700K. Žárovka je stmívatelná, stmívač je umístěn na přívodní šňůře.
Artemide

Italský výrobce osvětlení Artemide je po celém světě znám pro svůj prvotřídní design a cit pro kvalitu. Společnost založil v roce 1960 Ernesto Gismondi a díky svému mottu „člověk nemůže přežívat pouze na žárovkách, člověk musí žít inovacemi“, patří Artemide mezi největší inovátory na trhu. Díky své neutuchající vášni si pravidelně odnáší celou řadu významných ocenění, mezi kterými nechybí ani světoznámá Red Dot Design Award. Po zaregistrování poskytuje výrobce na své zboží záruku 5 let.

Osvětlení Artemide prodáváme již 10 let. Náš tým prošel oficiálním školením výrobce přímo v Miláně a každoročně se seznamujeme s jeho výrobky na evropských výstavách. Kromě prodeje vám zboží odborně nainstalujeme a dodáme náhradní díly. 

Rádi Vám poradíme.
Patrik Koukol

specialista na svítidla značky Artemide

mobil: 733 310 564
email: info@60.cz

Výrobce a design:
Výrobce: Artemide
Design: Giancarlo Fassina, Michele De Lucchi
Světelný zdroj:
Výkon svět. zdroje: LED 21W
Počet svět. zdrojů 1
Závit svět. zdroje: E27
Svět. zdroj součástí dodávky ano
Světelný tok svítidla (lumen): 2077
Barva světla (kelvin): 2700
Index podání barev: 80
Ovládání a stmívatelnost: se stmívačem
Napájení:
Napájecí napětí / proud 230V
Připojení svítidla: Přívodní kabel je opatřen vidlicí do zásuvky.
Materiál a barva:
Materiál: hliník, ocel, textil, PVC
Povrchová úprava / barva: hliník
Rozměry a váha:
Výška (cm) 250+156
Hmotnost (kg): 31,8
Krytí, třída ochrany, mechanická odolnost:
Krytí IP: IP20
Třída ochrany: II
Dokumenty ke stažení:
Technický list pro Artemide 0510010A pdf
Prosím vyplňte všechna pole označená *.