Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.

Více informací

Artemide Tolomeo Midi Tavolo LED, designová stolní lampa, 9W LED 3000K, antracit, 100cm

Kód produktu: art A015120 + A003920
Výrobce: Artemide
Dodání 21 - 28 dní
Doprava zdarma Doprava zdarma 5 let záruka 5 let záruka
8 053 Kč
včetně DPH: 21%
Designová ikona od italského výrobce Artemide, nyní s úsporným LED zdrojem světla. Design lampy vytvořil designér Michele De Lucchi v roce 1987 a design získla několik cen. Ideální lampa na pracovní stůl do kanceláře nebo na pracovní stůl školáka.
Lampa Tolomeo Midi Tavolo LED  je vyzbrojena 9W LED, což je dostatečný výkon pro osvětlení desky pracovního stolu. Výkon LED je možné regulovat pomocí stmívače. Teple bílá barva světla 2700K, světelný tok: 461lm.
Výška lampy: 100cm, průměr podstavce 23cm. 3 klouby pro ideální nastavení lampy a směru světla. Vyrobena z hliníku, antracitová povrchová úprava (antracite grey) . Dodáváme jako komplet: rameno včetně LED i kulatý podstavec.
Na základě registrace svítidla poskytuje společnost 60.cz zákazníkům prodlouženou záruku na 5 let. Registrace: http://cloud.artemide.com/5-years-warranty/
Artemide

Italský výrobce osvětlení Artemide je po celém světě znám pro svůj prvotřídní design a cit pro kvalitu. Společnost založil v roce 1960 Ernesto Gismondi a díky svému mottu „člověk nemůže přežívat pouze na žárovkách, člověk musí žít inovacemi“, patří Artemide mezi největší inovátory na trhu. Díky své neutuchající vášni si pravidelně odnáší celou řadu významných ocenění, mezi kterými nechybí ani světoznámá Red Dot Design Award. Po zaregistrování poskytuje výrobce na své zboží záruku 5 let.

Osvětlení Artemide prodáváme již 10 let. Náš tým prošel oficiálním školením výrobce přímo v Miláně a každoročně se seznamujeme s jeho výrobky na evropských výstavách. Kromě prodeje vám zboží odborně nainstalujeme a dodáme náhradní díly. 

Rádi Vám poradíme.
Patrik Koukol

specialista na svítidla značky Artemide

mobil: 733 310 564
email: info@60.cz

Design a výrobce:
Výrobce: Artemide
Design: Michele De Lucchi, Giancarlo Fassina
Světelný zdroj:
Závit svět. zdroje: LED
Výkon svět. zdroje: LED 9W
Světelný tok svítidla (lumen): 461
Index podání barev: 90
Barva světla (kelvin): 3000
Energetická třída: A
Počet svět. zdrojů 1
Svět. zdroj součástí dodávky ano
Napájení:
Připojení svítidla: Přívodní kabel má vidlici do zásuvky
Napájecí napětí / proud 230V
Materiál a barva:
Povrchová úprava / barva: antracit
Rozměry a váha:
Výška (cm) 100
Krytí, třída ochrany, mechanická odolnost:
Krytí IP: IP20
Prosím vyplňte všechna pole označená *.