Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.

Více informací

Artemide Demetra Micro Table, černá stolní lampička s dotykovým stmívačem, 6W LED 3000K, 51,5cm

Kód produktu: art 1747050A
Výrobce: Artemide
Dodání 21 - 28 dní
Doprava zdarma Doprava zdarma 5 let záruka 5 let záruka
6 273 Kč
5 708 Kč
včetně DPH: 21%

Stolní designová lampička na pracovní stůl od Artemide, design: Naoto Fukasawa.

Stolní lampičky Artemide se již osvědčili na pracovních stolech v kancelářích, v dětských pokojích, ale i na nočních stolcích. A série Demetra navazuje na tento úspěch. Vyzbrojena 6W LED se světelným tokem 257lm, vysokým indexem podání barev 90 a teplou barvou světla 3000K najde svoje uplatnění pro lokální osvětlení na pracovním stole v domácí kanceláři nebo dětském pokoji, nočním stolku nebo u sedačky, kde si rádi pročítáte svoje oblíbené časopisy nebo knihy.

Výška lampy je 51,5cm, má 2 klouby pro nastavení a otočnou hlavici, takže směrovat světla můžete dle aktuální potřeby. Ovládací dotykový mikrospínač je umístěn na vnější straně hlavice a umožnuje stmívání.

Demetra Micro table je leskle černá, vyrobena z hliníku, oceli a technopolymeru. Konstrukce lampy je futuristická s odkazem na industriál. Výrobena je v Itálii.

V 60.cz nabízíme 5 letou záruku, stačí si jen zakoupenou lampičku zaregistrovat na tomto odkazu: http://cloud.artemide.com/5-years-warranty

Artemide

Italský výrobce osvětlení Artemide je po celém světě znám pro svůj prvotřídní design a cit pro kvalitu. Společnost založil v roce 1960 Ernesto Gismondi a díky svému mottu „člověk nemůže přežívat pouze na žárovkách, člověk musí žít inovacemi“, patří Artemide mezi největší inovátory na trhu. Díky své neutuchající vášni si pravidelně odnáší celou řadu významných ocenění, mezi kterými nechybí ani světoznámá Red Dot Design Award. Po zaregistrování poskytuje výrobce na své zboží záruku 5 let.

Osvětlení Artemide prodáváme již 10 let. Náš tým prošel oficiálním školením výrobce přímo v Miláně a každoročně se seznamujeme s jeho výrobky na evropských výstavách. Kromě prodeje vám zboží odborně nainstalujeme a dodáme náhradní díly. 

Rádi Vám poradíme.
Patrik Koukol

specialista na svítidla značky Artemide

mobil: 733 310 564
email: info@60.cz

Design a výrobce:
Výrobce: Artemide
Design: Naoto Fukasawa
Světelný zdroj:
Závit svět. zdroje: LED
Výkon svět. zdroje: LED 6W
Světelný tok zdroje (lumen): 780
Světelný tok svítidla (lumen): 257
Index podání barev: 90
Barva světla (kelvin): 3000
Počet svět. zdrojů 1
Svět. zdroj součástí dodávky ano
Napájení:
Připojení svítidla: Přívodní kabel má vidlici do zásuvky
Napájecí napětí / proud 230V
Materiál a barva:
Materiál: hliník, ocel, technopolymer
Povrchová úprava / barva: leskle černá
Rozměry a váha:
Výška (cm) 51,5
Prosím vyplňte všechna pole označená *.