Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.

Více informací

Artemide Tolomeo Micro tavolo, oranžová stolní lampa, 1x46W E14, 45+37 cm

Kód produktu: art A011860
Výrobce: Artemide
Dodání 21 - 28 dní
Doprava zdarma Doprava zdarma 5 let záruka 5 let záruka
6 248 Kč
5 748 Kč
včetně DPH: 21%
Špičková a kultovní lampa na stůl do dětského pokoje, na pracovní stůl studenta nebo na stůl do kanceláře. Díky speciálnímu mechanismu je lampa prakticky jakkoliv nastavitelná, stínítko je vyrobeno z neprůsvitného hliníku a neoslňuje. Design: Michele De Lucchi v roce 1987 a získal několik cen, např. Compasso dOra z roku 1989 Miláno.
 
Do lampy je určena žárovka max 46W do patice E14. Doporučujeme kvalitní LED žárovku. Žárovka není součástí dodávky. Vypínač je na přívodní šňůře.
 
Výška lampy: 73cm, průměr podstavce 17cm. 3 klouby pro ideální nastavení lampy a směru světla. Vyrobena z hliníku v metalicky oranžové (anodized orange) povrchové úpravě. Dodáváme jako komplet: rameno, stínítko i kulatý podstavec.
 
Artemide

Italský výrobce osvětlení Artemide je po celém světě znám pro svůj prvotřídní design a cit pro kvalitu. Společnost založil v roce 1960 Ernesto Gismondi a díky svému mottu „člověk nemůže přežívat pouze na žárovkách, člověk musí žít inovacemi“, patří Artemide mezi největší inovátory na trhu. Díky své neutuchající vášni si pravidelně odnáší celou řadu významných ocenění, mezi kterými nechybí ani světoznámá Red Dot Design Award. Po zaregistrování poskytuje výrobce na své zboží záruku 5 let.

Osvětlení Artemide prodáváme již 10 let. Náš tým prošel oficiálním školením výrobce přímo v Miláně a každoročně se seznamujeme s jeho výrobky na evropských výstavách. Kromě prodeje vám zboží odborně nainstalujeme a dodáme náhradní díly. 

Rádi Vám poradíme.
Patrik Koukol

specialista na svítidla značky Artemide

mobil: 733 310 564
email: info@60.cz

Design a výrobce:
Výrobce: Artemide
Design: Michele De Lucchi, Giancarlo Fassina
Světelný zdroj:
Výkon svět. zdroje: 46W
Závit svět. zdroje: E14
Počet svět. zdrojů 1
Svět. zdroj součástí dodávky ne
Napájení:
Připojení svítidla: Přívodní kabel má vidlici do zásuvky
Napájecí napětí / proud 230V
Materiál a barva:
Materiál: hliník, ocel
Povrchová úprava / barva: metalická oranžová
Rozměry a váha:
Výška (cm) 73
Krytí, třída ochrany, mechanická odolnost:
Třída ochrany: II
Krytí IP: IP20
Prosím vyplňte všechna pole označená *.