Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.

Více informací

Brokis Night Birds, závěsné svítidlo z ručně zpracovaného skla, 5W LED, opal - opaktní sklo, délka 78cm

Kód produktu: bro PC962 - CGC 772
Výrobce: Brokis
Termín dodání 14 - 28 dní.
Doprava zdarma Český výrobek
19 547 Kč
včetně DPH: 21%

...jako siluety ptáků na večerní obloze. Inspirována  volností  a  svobodou  ptačího  letu, originální  stropní  svítidla  Night  Birds  vdechnou  vašemu  interiéru  poetické  kouzlo i nebývalou dynamiku. Světla v prostoru jen nevisí, ale doslova létají. Stejnou svobodu vám dají i při utváření variabilních kompozic sestávajících z několika světel až po velká hejna. Skleněná  stínidla  ve  tvaru  křídel  v různé  fázi  letu  spolu  s  příjemným,  měkkým  led osvětlením dotvoří atmosféru vašeho oblíbeného místa.

Technologické  postupy  užité  pro kolekci  Night  Birds  stojí  na  principech  recyklace, udržitelnosti a šetrné ekologické výroby. Výchozí surovinou pro výrobu svítidel je skleněný odpad  vznikající  při  produkci  jiných  kolekcí  společnosti  Brokis. Recyklovaný skleněný materiál  následně  prochází  několika  fázemi  zpracování,  v nichž  se  kombinují  klasické sklářské techniky (ruční broušení, pískování) a s těmi moderními (tavení ve formě, řezání vodním paprskem, tvarovaní ve formě). Výsledkem tohoto spojení je jedinečný výrobek, v němž  se  prolíná  tradice  s moderností  a  každý  kus  je  neopakovatelným  originálem s vlastním  příběhem.  Střed  svítidla  Night  Birds  tvoří  polohovatelná,  ručně  soustružená hliníková montura, sloužící jako kryt pro světelný zdroj.

Délka svítidla Nigh Birds PC962: 78cm, šířka: 13cm. Vybaveno závěsem s délkou 2,2m s možností zkrácení nebo dokoupení větší délky (na objednávku). Závěs je z transparentního kabelu, možné vybavení svítidla černým textilním závěsem za příplatek. Svítidlo je vybaveno 5W stmívatelným LED zdrojem světla se závitem GU10.

Design: Boris Klimek.

 

Brokis

Český výrobce osvětlovací techniky Brokis navazuje na letitou tradici českých sklářských mistrů. Výhradně ruční výroba probíhá ve sklárně v Janštejně. Brokis spolupracuje s předními českými i světovými designéry a také díky tomu se pyšní bohatou sbírkou světových ocenění. Firma provozuje vlastní vývojové centrum a ráda experimentuje s inovativními materiály.

S výrobcem Brokis úzce spolupracujeme a prošli jsme oficiálním školením přímo v jejich závodě. Rádi pro vás zajistíme úpravu svítidel podle vašich představ.

Rádi Vám poradíme.
Patrik Koukol

specialista na svítidla značky Brokis.

mobil: 733 310 564
email: info@60.cz

Výrobce a design:
Design: Boris Klimek
Světelný zdroj:
Výkon svět. zdroje: LED 5W
Počet svět. zdrojů 1
Závit svět. zdroje: GZ10
Svět. zdroj součástí dodávky ano
Světelný tok zdroje (lumen): 336
Barva světla (kelvin): 2700
Index podání barev: 90
Ovládání a stmívatelnost: stmívatelné, bez stmívače
Napájení:
Napájecí napětí / proud 230V
Připojení svítidla: přívodní kabel se zapojí do svorkovnice
Materiál a barva:
Materiál: ohýbané sklo
Rozměry a hmotnost:
Max. délka závěsu (cm) 220
Délka (cm) 78
Hmotnost (kg): 2
Krytí, třída ochrany, mechanická odolnost:
Krytí IP: IP20
Třída ochrany: I
Dokumenty ke stažení:
Produktový list pro Brokis PC962 - CGC 772 pdf
Technický list pro Brokis PC962 - CGC 772 pdf
Návod k montáži pro Brokis PC962 - CGC 772 pdf
Prosím vyplňte všechna pole označená *.