Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.

Více informací

Florian Aurora Mini, závěsný lustr z ručně zpracovaného skla, 1x105W E27, výšla 23cm

Kód produktu: flo T1.011
Výrobce: Florian
Dodání 21 - 28 dní.
Doprava zdarma Doprava zdarma
6 090 Kč
včetně DPH: 21%

Závěsné svítidlo s nevtíravým designem od italské firmy Florian, katalog Flaver. Vyrobeno z bílého skla, 100% italská výroba z ohýbaného skla se staletou tradicí. Velice elegantní svítidlo je díky svému minimalistickému a nadčasovému designu vhodné do interiéru jakékoliv obytné místnosti - nad jídelní stůl nebo do obývacího pokoje. Ideální je kombinace s nástěnným svídlem či lampami ve stejném provedení.

Rozměr svítidla Aurora Mini: 17x13cm, výška: 23cm. Vybaveno šroubovací paticí E27 s možností osazení 1x150W halogenu nebo cca 20W LED.

Jednoduchá instalace na strop pomocí hmoždinek. Zajišťujeme dodání náhradních dílů jako je sklo.

Florian

Svítidla nejsou pouze o světle, jsou o navození atmosféry, vzrušení a komunikaci. Tak zní motto italské společnosti dříve vystupující pod názvem Flaver. Dnes se Florian Light soustředí na práci se sklem, které inovativně kombinuje s dalšími materiály. Kromě inovací si firma zakládá na kreativitě, zkušenostech a kvalitě svých svítidel.

Značku Florian Light prodáváme 10 let a prožili jsme s ní tedy i přechod z jména Flaver na nový název. Během té doby jsme navštívili firmu přímo v Itálii a na vlastní oči jsme viděli, jak probíhá výroba jejich svítidel. Jako přímý distributor pro vás zařídíme úpravu svítidel na míru.

Rádi Vám poradíme.
Patrik Koukol

specialista na svítidla značky Florian.

mobil: 733 310 564
email: info@60.cz

Světelný zdroj:
Výkon svět. zdroje: 150W
Závit svět. zdroje: E27
Počet svět. zdrojů 1
Svět. zdroj součástí dodávky ne
Napájení:
Napájecí napětí / proud 230V
Rozměry a váha:
Délka (cm) 150
Šířka (cm) 17
Prosím vyplňte všechna pole označená *.