Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.

Více informací

Florian KB 130, stropní svítidlo z bílých skel, 7x100W E27, bílá skla, prům. 130cm

Kód produktu: flo T3.018
Výrobce: Florian
Dodání 21 - 28 dní.
Doprava zdarma Doprava zdarma Novinka Novinka
56 715 Kč
včetně DPH: 21%
Nepřehlédnutelná dominanta interiéru: bílá v kombinaci se 130cm průměrem svítidla. Použití svítidla: vstupní haly, moderní obývák nebo loft, hotel nebo restaurace. Svítidlo je možné nainstalovat na stěnu, na strop, ale je možné ho zavěsit pomocí závěsného systému. Florian KB 130 tvoří celkem 29 malých a 22 velkých bílých skel s  "kovovým" povrchem vyrobených v Itáli. Konstrukce je v povchové úpravě chrom. 7 světlených zdrojů: 100W halogenka nebo 11W LEDka se šroubovacím závitem E27. Nejsou součástí dodávky a je nutné je objednat zvlášť. Hloubka svítidla: 20cm.
Florian

Svítidla nejsou pouze o světle, jsou o navození atmosféry, vzrušení a komunikaci. Tak zní motto italské společnosti dříve vystupující pod názvem Flaver. Dnes se Florian Light soustředí na práci se sklem, které inovativně kombinuje s dalšími materiály. Kromě inovací si firma zakládá na kreativitě, zkušenostech a kvalitě svých svítidel.

Značku Florian Light prodáváme 10 let a prožili jsme s ní tedy i přechod z jména Flaver na nový název. Během té doby jsme navštívili firmu přímo v Itálii a na vlastní oči jsme viděli, jak probíhá výroba jejich svítidel. Jako přímý distributor pro vás zařídíme úpravu svítidel na míru.

Rádi Vám poradíme.
Patrik Koukol

specialista na svítidla značky Florian.

mobil: 733 310 564
email: info@60.cz

Světelný zdroj:
Výkon svět. zdroje: 21W úsporný
Závit svět. zdroje: E27
Počet svět. zdrojů 7
Svět. zdroj součástí dodávky ne
Napájení:
Napájecí napětí / proud 230V
Materiál a barva:
Stínítka bílá
Povrchová úprava / barva: chrom
Rozměry a váha:
Váha (kg): 18
Průměr (cm) 130
Výška (cm) 20
Krytí, třída ochrany, mechanická odolnost:
Krytí IP: IP20
Prosím vyplňte všechna pole označená *.