Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.

Více informací

Florian KB 80, stropní svítidlo z různobarevných skel, 7x100W E27, prům. 80cm

Kód produktu: flo T3.021
Výrobce: Florian
Dodání 21 - 28 dní.
Doprava zdarma Doprava zdarma
33 781 Kč
včetně DPH: 21%
Svítidlo Florian KB 80 tvoří barevná skla jakoby nalepená na sobě, čímž je vytvořen originální desing. Použití: vstupní haly, moderní obývák nebo loft, hotel nebo restaurace. Kombinujte s nástěnou variantou a vytvoříte jedinečný interiér. Svítidlo je možné nainstalovat na stěnu i na strop. Florian KB 80 tvoří celkem 14 malých a 10 velkých barevných skel s  "kovovým" povrchem. Použité barvy: bílá, černá, oranžová, tabáková, světle modrá, zelená, červená a ambrová. Nevyhovují Vám použité barvy? Nevadí...poskládáme Vám svítidlo jen v barvách, které Vám líbí. Konstrukce je v povchové úpravě chrom, použité světelné zdroje: 7x max. 100W s klasickým šroubovacím závitem E27. Hloubka svítidla: 20cm, průměr: 80cm.
Florian

Svítidla nejsou pouze o světle, jsou o navození atmosféry, vzrušení a komunikaci. Tak zní motto italské společnosti dříve vystupující pod názvem Flaver. Dnes se Florian Light soustředí na práci se sklem, které inovativně kombinuje s dalšími materiály. Kromě inovací si firma zakládá na kreativitě, zkušenostech a kvalitě svých svítidel.

Značku Florian Light prodáváme 10 let a prožili jsme s ní tedy i přechod z jména Flaver na nový název. Během té doby jsme navštívili firmu přímo v Itálii a na vlastní oči jsme viděli, jak probíhá výroba jejich svítidel. Jako přímý distributor pro vás zařídíme úpravu svítidel na míru.

Rádi Vám poradíme.
Patrik Koukol

specialista na svítidla značky Florian.

mobil: 733 310 564
email: info@60.cz

Světelný zdroj:
Výkon svět. zdroje: 100W
Závit svět. zdroje: E27
Počet svět. zdrojů 7
Svět. zdroj součástí dodávky ne
Napájení:
Napájecí napětí / proud 230V
Materiál a barva:
Stínítka multicolor
Povrchová úprava / barva: chrom
Rozměry a váha:
Váha (kg): 13
Výška (cm) 20
Prosím vyplňte všechna pole označená *.