Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.

Více informací

Florian KB Lineare, svítidlo z různobarevných skel, 5x75W G9, výška 90cm

Kód produktu: flo T3.039
Výrobce: Florian
Dodání 21 - 28 dní.
Doprava zdarma Doprava zdarma
13 576 Kč
včetně DPH: 21%

Originální nástěnné svítidlo, které se stane dominantou vašeho moderního interiéru z dílny Florian. 9 multicolor skel na 90cm dlouhém podkladě. Rozměry: 90x35 cm, hloubka: 15cm,  pro 5 x 75W halogenové žárovky s možností použití ekohalogenů, úsporek nebo LED do patice G9.

Svítidlo je vhodné do všech typů obytných místností, ale také do restaurace či moderního hotelu, ideální je kombinace s jinými svítidly z této kolekce. Instalace na strop i na stěnu.

Florian

Svítidla nejsou pouze o světle, jsou o navození atmosféry, vzrušení a komunikaci. Tak zní motto italské společnosti dříve vystupující pod názvem Flaver. Dnes se Florian Light soustředí na práci se sklem, které inovativně kombinuje s dalšími materiály. Kromě inovací si firma zakládá na kreativitě, zkušenostech a kvalitě svých svítidel.

Značku Florian Light prodáváme 10 let a prožili jsme s ní tedy i přechod z jména Flaver na nový název. Během té doby jsme navštívili firmu přímo v Itálii a na vlastní oči jsme viděli, jak probíhá výroba jejich svítidel. Jako přímý distributor pro vás zařídíme úpravu svítidel na míru.

Rádi Vám poradíme.
Patrik Koukol

specialista na svítidla značky Florian.

mobil: 733 310 564
email: info@60.cz

Světelný zdroj:
Výkon svět. zdroje: 75W
Závit svět. zdroje: G9
Počet svět. zdrojů 5
Svět. zdroj součástí dodávky ne
Napájení:
Napájecí napětí / proud 230V
Materiál a barva:
Stínítka multicolor
Povrchová úprava / barva: chrom
Rozměry a váha:
Váha (kg): 5,5
Šířka (cm) 35
Výška (cm) 90
Krytí, třída ochrany, mechanická odolnost:
Krytí IP: IP20
Prosím vyplňte všechna pole označená *.

S tímto zbožím kupují