Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.

Více informací

Florian KB Quadro small, svítidlo z bílých skel, 4x60W G9, 40x40cm

Kód produktu: flo T3.041
Výrobce: Florian
Dodání 21 - 28 dní.
Doprava zdarma Doprava zdarma
8 913 Kč
včetně DPH: 21%

Originální svítidlo, které se stane dominantou vašeho moderního interiéru z dílny Claudia Marturana. 5 bílých, ručně vyráběných skel. Rozměry: 40x40 cm, pro 4 žárovky max 60W. Doporučujeme kvalitní LED od prověřených výrobců. Žárovky nejsou součásti dodávky a rádi Vám pomůžeme s výběrem.

Svítidlo KB Quadro small je vhodné do všech typů obytných místností, ale také do restaurace či moderního hotelu, ideální je kombinace s jinými svítidly z této kolekce. Pro instalaci na strop i na stěnu.

Florian

Svítidla nejsou pouze o světle, jsou o navození atmosféry, vzrušení a komunikaci. Tak zní motto italské společnosti dříve vystupující pod názvem Flaver. Dnes se Florian Light soustředí na práci se sklem, které inovativně kombinuje s dalšími materiály. Kromě inovací si firma zakládá na kreativitě, zkušenostech a kvalitě svých svítidel.

Značku Florian Light prodáváme 10 let a prožili jsme s ní tedy i přechod z jména Flaver na nový název. Během té doby jsme navštívili firmu přímo v Itálii a na vlastní oči jsme viděli, jak probíhá výroba jejich svítidel. Jako přímý distributor pro vás zařídíme úpravu svítidel na míru.

Rádi Vám poradíme.
Patrik Koukol

specialista na svítidla značky Florian.

mobil: 733 310 564
email: info@60.cz

Světelný zdroj:
Výkon svět. zdroje: 60W
Závit svět. zdroje: G9
Počet svět. zdrojů 4
Svět. zdroj součástí dodávky ne
Napájení:
Napájecí napětí / proud 230V
Materiál a barva:
Stínítka bílá
Povrchová úprava / barva: chrom
Rozměry a váha:
Váha (kg): 3,5
Šířka (cm) 40
Výška (cm) 40
Krytí, třída ochrany, mechanická odolnost:
Krytí IP: IP20
Prosím vyplňte všechna pole označená *.