Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.

Více informací

Flos IC Lights Floor 1, designová stojací lampa se stmívačem, 1x60W E14, chrom, výška 135cm

Kód produktu: flo F3173057
Výrobce: Flos
Záruka:: 24 měsíců
Dodání do 14 - 28 dní.
Doprava zdarma
16 265 Kč
včetně DPH: 21%
Stojací designová lampa, která si hraje s rovnováhou koule na šikmé ploše. Vyrábí italský výrobce Flos, návrh Michael Anastassiades, 2014.
 
Lampa je součástí široké kolekce IC light a pro sjednocení svítidel ji doporučujeme používat celou. Závěsná svítidla nad jídelní stůl do kuchyně nebo jídelny a pro osvětlení obývacího pokoje. Nástěnná pro osvětlení schodiště a na chodby, stolní lampičky pro lokální osvětlení a na noční stolek do ložnice. Série IC light přináší špičkový design a světelnou pohodu. 
 
Noha lampy je vyrobena z kovu s pochromovanou úpravou, difusor je z bílého, ručně foukaného skla. Výška: 135cm, průměr skla: 20cm.
 
Do svítidla je určena žárovka se závitem E14, max. 60W. Lampa má na přívodní šňůře stmívač, takže žárovka musí být buď halogenová nebo LED stmívatelná. Žárovka není součástí dodávky a doporučujeme zakoupit LED žárovku od firmy Flos, která je specialně pro tuto lampu nabízí. Lampa poskytuje rozptýlené světlo.
 
Flos

Italský výrobce svítidel Flos pracuje na svém odkazu již od roku 1962. Spolupracuje s těmi nejlepšími architekty na světě a jeho ikonická osvětlení naleznete v muzeích designu po celém světě. Flos je právoplatně považován za jednoho z nejprogresivnějších inovátorů vůbec.

V roce 2016 jsme navázali se značkou Flos intenzivní spolupráci. Díky tomu naleznete v našem obchodě největší výběr svítidel Flos na českém trhu. Pokud by vám v naší nabídce přeci jen něco chybělo, na základě poptávky pro vás dodáme jakýkoliv produkt této značky.

Rád Vám poradím, jsem 
Patrik Koukol,

majitel 60.cz a specialista na svítidla značky Flos.

mobil: 733 310 564
email: info@60.cz

Výrobce a design:
Výrobce: Flos
Design: Michael Anastassiades
Světelný zdroj:
Výkon svět. zdroje: 60W
Počet svět. zdrojů 1
Závit svět. zdroje: E14
Svět. zdroj součástí dodávky ne
Ovládání a stmívatelnost: stmívač
Napájení:
Napájecí napětí / proud 230V
Připojení svítidla: Přívodní kabel má vidlici do zásuvky
Materiál a barva:
Materiál: kov/sklo
Povrchová úprava / barva: chrom
Rozměry a váha:
Výška (cm) 135
Krytí, třída ochrany, mechanická odolnost:
Krytí IP: IP20
Dokumenty ke stažení:
Návod k montáži pro Flos F3173057 pdf
Technický list pro Flos F3173057 pdf
Prosím vyplňte všechna pole označená *.