Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.

Více informací

Il Fanale Etoile, závěsné svítidlo z mosazi a skla, 9x25W G9, délka 42cm

Kód produktu: ilf 274.09.ONB
Výrobce: Il Fanale
Záruka:: 24 měsíců
Dodání do 14 - 28 dní.
Doprava zdarma
57 172 Kč
včetně DPH: 21%

Závěsné svítidlo z přírodní mosazi (natural brass) od italského výrobce Il Fanale. 100% ruční výroba v Itálii z prvotřídní mosazi. Série Etoile byla prezentována na výstavě Euroluce 2017 v rámci Milan Design Week, kde jsme byli osobně přítomni.

Nadčasový design svítidla určuje použití: od moderních interiérů s důrazem na špičkové nebo přírodní materiály, přes prvorepublikovou vilku, byt v centru města, roubenku a srub nebo industriální loft. Série Etoile je také vhodné řešení pro projektové osvětlení restaurací, hotelů a barů.

Délka: 42cm, šířka: 42cm, nastavitelná délka závěsu 95 - 125cm. 

9 světelných zdrojů se závitem G9 s maximálním výkonem 25W. Halogen nebo LED žárovka. Stmívání je možné v případě použití stmívatelného LED zdroje, halogen je stmívatelný vždy. Difusor je z bílého, borosilikátového skla a pěkné rozptyluje světlo do okolí.

Jednoduchá instalace na strop pomocí hmoždinek, napájecí kabel se připojí do svorkovice. IP20, možnost instalace na normálně hořlavé povrchy (F v trojúhelníku).

Il Fanale

Italská rodinná firma Il Fanale byla založena již v roce 1979. Svá svítidla vyrábí z kvalitních materiálů, jako je kov, sklo a keramika. Jako jedna z mála nabízí kromě moderních svítidel také rustikální modely. Il Fanale nabízí svítidla vhodná jak do interiéru, tak pro osvětlení venkovních prostor.

Jako přímý distributor pro vás zajistíme úpravu svítidel v podobě změny délky závěsu nebo jiné povrchové úpravy. S osvětlením Il Fanale se pravidelně setkáváme na výstavě Euroluce v Miláně.

Rád Vám poradím, jsem 
Patrik Koukol,

majitel 60.cz a specialista na svítidla značky Il Fanale.

mobil: 733 310 564
email: info@60.cz

Výrobce a design:
Výrobce: Il Fanale
Světelný zdroj:
Výkon svět. zdroje: 25W
Počet svět. zdrojů 9
Závit svět. zdroje: G9
Svět. zdroj součástí dodávky ne
Ovládání a stmívatelnost: on/off, stmívatelné podle žárovky
Napájení:
Napájecí napětí / proud 230V
Připojení svítidla: přívodní kabel se zapojí do svorkovnice
Materiál a barva:
Povrchová úprava / barva: mosaz
Krytí, třída ochrany, mechanická odolnost:
Krytí IP: IP20
Dokumenty ke stažení:
technický list pro Il Fanale Etoile 274.09.ONB pdf
Prosím vyplňte všechna pole označená *.