Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.

Více informací

Il Fanale Molecola, stropní mosazné svítidlo, 2x25W G9, šířka 31,1cm

Kód produktu: ilf 275.04.ONT
Výrobce: Il Fanale
Dodání do 14 - 28 dní.
Doprava zdarma
13 395 Kč
včetně DPH: 21%

Stropní mosazné svítidlo od italského výrobce Il Fanale. 100% ruční výroba v Itálii z prvotřídní mosazi. Kolekce Molecola byla poprve veřejnosti představena na výstavě Euroluce 2017 v rámci Milan Design Week.

Nadčasový design svítidla určuje použití: od moderních interiérů s důrazem na přírodní materiály, přes prvorepublikovou vilku, byt v centru města, roubenku a srub až po industriální loft. Série Molecolala je také vhodné řešení pro projektové osvětlení restaurací, hotelů a barů

Šířka 31,1 cm, výška: 35,4cm., průměr základny 10cm.

2 x světelný zdroj se závitem G9 s maximálním výkonem 2 x 25W. Halogen nebo LED žárovka. Stmívání je možné v případě použití stmívatelného LED zdroje, halogen je stmívatelný vždy. Díky z poloviny matovanému sklu svítí rozptýleně.

Jednoduchá instalace na strop pomocí hmoždinek, napájecí kabel se připojí do svorkovice. IP20, možnost instalace na normálně hořlavé povrchy (F v trojúhelníku). Společnost 60.cz zajišťuje náhradní díly na tento výrobek.

 

Il Fanale

Italská rodinná firma Il Fanale byla založena již v roce 1979. Svá svítidla vyrábí z kvalitních materiálů, jako je kov, sklo a keramika. Jako jedna z mála nabízí kromě moderních svítidel také rustikální modely. Il Fanale nabízí svítidla vhodná jak do interiéru, tak pro osvětlení venkovních prostor.

Jako přímý distributor pro vás zajistíme úpravu svítidel v podobě změny délky závěsu nebo jiné povrchové úpravy. S osvětlením Il Fanale se pravidelně setkáváme na výstavě Euroluce v Miláně.

Rád Vám poradím, jsem 
Patrik Koukol,

majitel 60.cz a specialista na svítidla značky Il Fanale.

mobil: 733 310 564
email: info@60.cz

Výrobce a design:
Výrobce: Il Fanale
Světelný zdroj:
Počet svět. zdrojů 2
Výkon svět. zdroje: 25W
Závit svět. zdroje: G9
Svět. zdroj součástí dodávky ne
Ovládání a stmívatelnost: stmívatelné podle žárovky
Napájení:
Napájecí napětí / proud 230V
Připojení svítidla: Přívodní kabel se zapojí do svorkovnice.
Materiál a barva:
Povrchová úprava / barva: mosaz
Materiál: mosaz, sklo
Rozměry a váha:
Výška (cm) 31,1
Krytí, třída ochrany, mechanická odolnost:
Krytí IP: IP20
Třída ochrany: I
Dokumenty ke stažení:
technický list pro Il Fanale Molecola 275.04.ONT pdf
Prosím vyplňte všechna pole označená *.