Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.

Více informací

Linealight Oxygen_P, černé závěsné svítidlo, 36W LED 3000K stmívatelné DALI, prům. 56cm

Kód produktu: lin 8090
EAN: 8056534903869
Výrobce: LineaLight
Dodání do 14 - 21 dní.
Doprava zdarma Red Dot Design
21 393 Kč
20 323 Kč
včetně DPH: 21%

Linealight Oxygen: vzdušné a lehké svítidlo s unikátní technologií Opti-light pro rozptyl světla. Vyrábí italský výrobce Linealight.

Závěsné svítidlo Oxygen_P je vhodné pro použití nad jídelní stůl, pro osvětlení kuchyňského ostrůvku nebo do domácí kanceláře, pro osvětlení butiku, open space kanceláře, zasedačky, showroomu atp. 

Vyrobeno z kovu s černou povrchovou úpravou, vnitřní část svítidla je z bílého plastu. Průměr 56cm, výška: 20cm, maximální délka závěsu: 220cm s možností zkrácení.

Osazeno celkem 36W LED s teple bílou barvou světla 3000K, světelný tok: 2165lm - odpovída výkonu více jak 2x75W žárovce. Zvýšený index podání barev: 90. Osazeno stmívatelným proudovým napaječem, stmíváno protokolem DALI. Pro využití stmívání je třeba 5žilový kabel. Specifický způsob distribuce a rozptylu světla díky technologie Opti-light, což znamená, že uvnitř svítidla je průhledné PMMA s laserem upraveným povrchem. Po rozsvícení se díky PMMA dostane světlo do okolí, je pěkně rozptýleno a neoslňuje.

Jednoduchá montáž na strop pomocí hmoždinek, přívodní kabel se připojí do svorkovnice. Před samotnou montáží doporučujeme prostudovat montážní návod. Krytí IP40, třída ochrany 1.

Série Oxygen je vyráběna v těchto barevných provedních: bílá, černá vnější - bílá vnitřní, žlutá vnější - bílá vnitřní, světle modrá vnější - bílá vnitřní.

LineaLight

Historie italské společnosti Linea Light se začala psát v roce 1976. Disponuje vlastním vývojovým centrem, které se zabývá různými potřebami zákazníků. V posledních letech si Linea Light užívá pozici lídra na poli LED svítidel. Pyšnit se může významnými cenami včetně světoznámého ocenění Reddot. To vše s garantovanou italskou kvalitou.

Svítidla Linea Light prodáváme 10 let. Přímo v Itálii jsme absolvovali oficiální školení Linea Light a nechybíme ani na různých veletrzích, kde se seznamujeme s novinkami společnosti.

Rádi Vám poradíme.
Patrik Koukol

majitel 60.cz a specialista na svítidla značky Linealight

mobil: 733 310 564
email: info@60.cz

Výrobce a design:
Výrobce: Linealight
Ocenění za design: 2017 - Reddot design award winner
Design: Pio & Tito Toso,
Světelný zdroj:
Výkon svět. zdroje: LED 36W
Závit svět. zdroje: LED integrovaná
Svět. zdroj součástí dodávky ano
Světelný tok zdroje (lumen): 4022
Barva světla (kelvin): 3000
Index podání barev: 90
Ovládání a stmívatelnost: stmívatelné, bez stmívače
Napájení:
Napájecí napětí / proud 230V
Trafo / napaječ 1000mA
Trafo / napaječ součástí dodávky ano
Připojení svítidla: Přívodní kabel se připojí do svorkovnice.
Materiál a barva:
Povrchová úprava / barva: černá
Materiál: Polyuretan, PMMA
Rozměry a váha:
Max. délka závěsu (cm) 220
Průměr (cm) 56
Váha (kg): 6,06
Krytí, třída ochrany, mechanická odolnost:
Krytí IP: IP40
Dokumenty ke stažení:
Technický list pro Linealight 8090 pdf
Návod k montáži pro Linealight 8090 pdf
Prosím vyplňte všechna pole označená *.