Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.

Více informací

Paulmann Mea, stropní svítidlo z tmavě modré textilie, 1x20W E14, prům. 25cm

Kód produktu: pau 70949
EAN: 4000870709498
Výrobce: Paulmann
Záruka:: 60 měsíců
Dodání do 10-14 dní
Doprava zdarma 5 let záruka
1 172 Kč
985 Kč
včetně DPH: 21%

Mea: stropní svítidlo z tmavě modré textilie ve skandinávském stylu. Vyrábí německý výrobce Paulmann.

Zajímavý, kónický, tvar svítidla spolu s textilií dělají ze svítidla Mea ideálního kandidáta pro osvětlení do ložnice, ale i hostovského, obývacího, dětského pokoje nebo do předsíně.

Je možné použít 1 LED žárovku s maximálním příkonem 20W, což dnes odpovídá zhruba výkonu 1x120W žárovky, ale žárovky se závitem E14 zatím takového výkonu nedosahují. Do ložnice radíme použít méně výkonnou LED žárovky s teple bílou barvou světla pro vytvoření tlumené atmosféry, do ostatních pokojů je možné použít i výkonnější žárovku pro silnější osvětlení.V případě použití stmívatelných žárovek je možné tlumit výkon pomocí externího stmívače. Nezapomeňte si žárovky zakoupit spolu se svítidlem, protože ty nejsou do zásilky automaticky přibaleny. Pokud si nejste s výběrem jisti, rádi Vám poradíme...stačí jen dát poznámku k objednávce a my se již o vše postaráme.

Textilie je tmavě modrá se štítkem výrobce, který dokazuje pravost svítidla a ručí za originalitu a kvalitu. Textilie jsou v interiérových svítidlech stále oblíbené, protože dobře tlumí ostré světlo a působí měkce a jemně.

Průměr svítidla: 25cm, výška: 16cm.

Svítidlo se jednoduše montuje na strop pomocí hmoždinek, přívodní kabel se připojí do svorkovice. Nabízíme ke stažení montážní návod a ten před montáží doporučujeme pročíst.

Paulmann

Paulmann je německá rodinná společnost, která se výrobě osvětlení věnuje přes 40 let. Patří mezi lídry odvětví a v našich končinách se jedná o jednoho z nejoblíbenějších výrobců. V nabídce naleznete přes 2500 svítidel všemožných tvarů a vlastností. Motto společnosti „svítidla od lidí, pro lidi“ se odráží v celkovém konceptu výroby osvětlení.

Na českém trhu jsme začali svítidla Paulmann prodávat online jako první před více než 12 lety. Patříme mezi největší přímé distributory a na produkty Paulmann poskytujeme 5letou záruku. Každoročně procházíme školením v sídle firmy a pravidelně se s výrobky seznamujeme také na výstavě Light and Building ve Frankfurtu.

Rád Vám poradím, jsem 
Patrik Koukol,

majitel 60.cz a specialista na značku Paulmann.

mobil: 733 310 564
email: info@60.cz

Výrobce a design:
Výrobce: Paulmann
Světelný zdroj:
Výkon svět. zdroje: 20W
Počet svět. zdrojů 1
Závit svět. zdroje: E14
Svět. zdroj součástí dodávky ne
Ovládání a stmívatelnost: podle světelného zdroje
Napájení:
Napájecí napětí / proud 230V
Připojení svítidla: Přívodní kabel se zapojí do svorkovnice
Materiál a barva:
Materiál: textil
Povrchová úprava / barva: tmavě modrá
Rozměry a hmotnost:
Průměr (cm) 25
Krytí, třída ochrany, mechanická odolnost:
Krytí IP: IP20
Třída ochrany: II
Dokumenty ke stažení:
Montážní návod pro Paulmann 70949 pdf
Prosím vyplňte všechna pole označená *.